S chytrými hodinkami se v posledních měsících a letech opravdu roztrhl pytel a člověk má strach pomalu otevřít konzervu, aby v ní jedny nenašel jako bonus. Každopádně kvantitou samozřejmě dominují malí čínští výrobci, v jejichž nabídce je v podstatě nemožné se vyznat. Značka Microwear patří mezi ty lepší z pelotonu a dnes pro vás máme nabídku bleskových prodejů na jejich model Microwear L8, který je k mání za solidní cenu na e-shopu Cafago.

Microwear L8 jsou chytré hodinky sportovního střihu s 1,2-palcovým kruhovým displejem s HD rozlišením 240 x 240 pixelů, plastovým páskem, senzorem srdečního tepu, který zvládne i krevní tlak nebo EKG, podporou notifikací a sportovních režimů, případně 320 mAh kapacitou baterie slibující až 7 dní výdrže na jedno nabití. Oproti konkurenci pak má výhodu v plně vodotěsné certifikaci IP68, takže se nemusíte bát si hodinky opravdu nechat na ruce v podstatě pořád. Připojení k telefonu je pomocí Bluetooth 4.0 a samozřejmostí plná podpora Androidu a iOS.

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago jsou chytré hodinky Microwear L8 momentálně k dispozici jen za 21.85 euro a na výběr máte hned ze tří barevných variant – černé, červené a zelené. I když barevně jedná spíše o sekundární podkreslující barvu k základní černé. Hodinky toho za nízkou cenu nabídnou poměrně hodně, takže by pro někoho třeba mohly stát za hřích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.