Dnešní den zahájíme, jak je už dobrým zvykem, další nadílkou doporučení na levné čínské produkty z nekonečných zásob tržiště Ebay. V nabídce bude nejen náramek Huawei Band 3 Pro, ale i šikovná bezdrátová TWS sluchátka. Takže pokud si takhle na začátku podzimu chcete nadělit něco hezkého třeba pro běhání nebo jiné sportovní aktivity, tak čtěte dále a možná se naším malým článkem necháte inspirovat.

Huawei Band 3 Pro

Jako první si vezmeme na paškál chytrý náramek Huawei Band 3 Pro. Ten by se mohl stát dobrým společníkem pro zlepšování vaší kondice. Nejenže spočítá vaše kroky, změří kalorie a zmapuje trasu, ale ještě s ním uděláte parádu. je totiž po designové stránce docela povedený. Ovšem i jeho zpracování je ukázkové. Náramek má 0,95 palcový AMOLED displej, který je barevný a dotykový.

Tělo náramku je kovové, řemínek je vyroben ze silikonu. Samozřejmostí je také funkce monitoringu spánku a vylepšená funkce Huawei TruSeen 3.0 pro sledování srdečního tepu. Vestavěná GPS bude sledovat vaši trasu a běžecký výkon, a to v reálném čase. Náramek je vodotěsný, takže jej lze využít pro sledování plaveckých výkonů. Huawei Band 3 Pro můžete nyní pořídit na Ebay za cenu 47 dolarů.

QCY Mini 2

A ke sportovnímu vyžití se vám mohou hodit i bezdrátová TWS sluchátka QCY Mini 2, protože se jedná o malé, lehké, šikovné a levné řešení. Díky modernímu připojení pomocí Bluetooth 5.0 nehrozí výpadky audia a sluchátka jsou navíc opravdu miniaturní. Samozřejmostí je i vestavěný mikrofon pro hands-free použití a dotykové ovládání. Každé ze sluchátek jde používat i samostatně a baterie s kapacitou 40 mAh vydrží přibližně na tři hodiny provozu. Dosah sluchátek je zhruba 10 metrů. Docela zajímavá je i jejich cena, kdy si je na Ebay můžete koupit za 7,35 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.