Čínský Oukitel uspokojil nenáročné zákazníky v únoru vydáním velmi levného modelu C15 Pro, ale tím samozřejmě jejich aktivita pro základní řadu „C“ jen tak neskončila. Chystají se totiž v dohledné době poslat na trh vylepšenou verzi tohoto kousku nazvanou bez fantazie Oukitel C15 Pro+, který by se měl prodávat opět za extrémně nízkou cenu 75 dolarů. Takže lepší výbava za skoro stejnou cenu ? To rozhodně nezní zle.

Vylepšený Oukitel C15 Pro+ by měl opět dostat do vínku 6,088-palcový displej s poměrem stran 19:9, užitnou plochou 85.5 % a ochranným sklem Asahi Glass 2. Jako procesor pak využije levný čtyřjádrový kousek Helio A22 taktované na 2 GHz. Změnou pak bude vyšší porce pamětí, konkrétně 3 GB RAM a 32 GB vnitřního úložiště. To by mělo samozřejmě pomoct rychlejší odezvě a komfortu užívání. Dále se pak dočkáme duálního zadního fotoaparátu s 8 Mpix + 2 Mpix senzory a 5 Mpix selfie kamerky. Telefon nabídne jak klasickou čtečku otisků prstů, tak i Face Unlock technologii, stejně jako 3200 mAh kapacitu baterie a systém Android 9 Pie.

K dostání by pak Oukitel C15 Pro+ měl být ve třech barevných variantách – černé, fialové a měňavé twilight verzi. Na trh by pak měl dorazit někdy na začátku července s oficiální cenovkou ve výši 74.99 dolarů. Ale během prvních prodejů a předprodejů by měla cena ještě výrazně klesnout, takže se s největší pravděpodobností bude opět jednat o kousek se skvělým poměrem cena/výkon.