Pololetní slevy na obřím tržišti Aliexpress nám vždy přináší možnost najití mnoha zajímavých slev a cenových škrtů na výborné produkty, takže mnoho nákupních maniaků potěší, že tato akce právě odstartovala. Od 17. června do 23. června tak máte šanci koupit ve slevových akcích celou řadů zajímavých gadgetů, samozřejmě i s nějakými doprovodnými kupóny. Dnes vás chceme upozornit na dvojici produktů, které podle nás stojí za hřích.

Pokud hledáte nějaký spolehlivý super levný router pro vaši bezdrátovou domácnost, tak se přímo nabízí Xiaomi Mi Wi-Fi Router 4C, jako nejlevnější kousek nejmodernější řady. Sice nabídne technologicky jen základní funkce a parametry, ale pro mnoho domácích uživatelů to za ty peníze naprosto postačí. Router má hned čtveřici antén pro silný signál, podporuje pouze single 2.4 GHz pásmo, ale rychlostmi až 300 Mbps. Vestavěných 64 MB RAM postačí pro až 64 zároveň připojených zařízení, což asi stejně doma nevyužijete. LAN i WAN porty jsou jen 10M/100M, ale router má alespoň pokročilé optimalizace pro bezproblémové „síťování“. A pololetní slevy navíc srazily cenu až na 18.21 dolarů.

A jestli patříte mezi nadšené hráče počítačových her, tak by se vám určitě mohla zamlouvat i herní klávesnice Motospeed K70. Ta sice není mechanická, ale to se za podobnou cenu ani nedá očekávat. Jde o klasickou membránovou klávesnici připojenou USB 2.0 kabelem, která má QWERTY rozložení, 104 kláves a stylové LED podsvícení až 7 barvami. Klávesy samotné by měly být odolné, takže by klávesnice měla něco vydržet. I když s cenou pouhých 15.71 dolarů by si člověk klidně koupil i další do zásoby. Co kdyby…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.