Dnes pro vás máme další dvojici produktů značky Xiaomi z bezedných hlubin Ebay. Jako obvykle se jedná o kousky za velmi solidní ceny a určitě by tak mohly někoho zaujmout. Konkrétně se dnes mrkneme na zoubek zesilovači domácí Wi-Fi sítě Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2 nebo výborným bezdrátovým sluchátkům Xiaomi Mi AirDots.

V případě Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2 se jedná už o druhou generaci tohoto zesilovače Wi-Fi od Xiaomi a tak může nabídnout duo antén a rychlosti až 300Mbps a velmi jednoduché nastavení. Není nutné žádné složité instalace ovladačů, stačí jen vše zapojit a využívat dokonce i stejné parametry, jména a heslo dosavadní sítě. Zesilovač je navíc napájen jen pomocí USB portu, který je navíc otočný až o 180-stupňů, takže si ho nastavíte opravdu tak jak potřebujete. V akci na Ebay pořídíte momentálně jen za 8 euro.

 

Druhý kousek jsou sluchátka Xiaomi Mi AirDots, která nabídnou opravdu slušný zvuk díky 7.2 mm reproduktorovému měniči a ozvučné konstrukci v zadní dutině. Jedná se samozřejmě o stereo sluchátka s vestavěným HD mikrofonem s pokročilou technologií potlačení okolních ruchů. Připojení je pak realizovaná pomocí nejmodernější technologie Bluetooth 5.0 a díky extrémně nízké spotřebě baterie vydrží hrát sluchátka 4-5 hodin. A protože v balení je i dobíjecí pouzdro s vlastní baterií, tak nedostatkem šťávy opravdu trpět nebudete. A za 30 euro se jedná o skvělou koupi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.