24. dubna/apríla měl svou premiéru film Avengers: Endgame a svou premiéru si odehrála i limitovaná edice telefonu Oppo F11 Pro Marvel. Telefon se začíná prodávat právě dnes na indickém trhu. Jak je z názvu patrno, speciální edice a vlastně celé balení svým designem odkazuje na populární film.

Oppo F11 Pro Marvel má jasně modrý lesklý zadní panel s rudým logem Avengers. V krabici najdeme zadní ochranný kryt vyzdobený „štítem“ kapitána Amerika. Také na krabici samotné nechybí nezbytné logo Avengers. Je tedy jasné, že jde o jakýsi sběratelský kousek. Kromě navýšení kapacity interní paměti na 128 GB je zbytek parametrů totiž stejný jako u původní verze Oppo F11 Pro.

I telefon v limitované edici má 6,5 palcový displej s FullHD+ rozlišením, procesor Helio P70 s technologií Hyper Boost. Dále pak baterii s kapacitou 4000 mAh a rychlým nabíjením VOOC 3.0, operační systém Android Pie s nadstavbou ColorOS 6 a zadní fotoaparát se snímači 48 MPix a 5 MPix. Telefon si můžete také předobjednat na malajských stránkách Oppo za zhruba 338 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.