Vzestup popularity bezdrátových sluchátek s in-ear designem lze určitě přičítat oblibě Apple AirPods a ostatní výrobci se na této popularitě snaží s větším či menším úspěchem přiživit. Některé high-end produkty z jiných stájí také určitě stojí za pozornost a právě k takovým patří i Honor FlyPods AM-H1C. Tento model pro vás dnes máme v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest a vše ještě vylepšíme pomocí slevového kupónu.

Sluchátka Honor FlyPods AM-H1C nabídnou pohodlný ergonomický in-ear design a samozřejmě i vyladěný kvalitní zvukový přednes s dynamickými drivery. Bezdrátové připojení je realizováno pomocí Bluetooth 4.2 a samozřejmostí jsou integrované mikrofony s technologií potlačení okolních ruchů ENC. Dotykové ovládání je jednoduché a třešničkou na dortu jsou infračervené senzory pro detekci vložení do uší a automatické zapnutí přehrávání. Díky nabíjecímu přenosnému doku by měly vydržet až 10h přehrávání.

Na e-shopu Gearbest jsou bezdrátová sluchátka Honor FlyPods AM-H1C momentálně k nalezení v bleskových prodejích za 79.99 dolarů, ale my pro vás máme slevový kupón 49PXGRTFQD, který cenu srazí až na 69.99 dolarů. Takže se na nabídku určitě mrkněte, pokud toužíte po kvalitních high-end sluchátkách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.