Popularita skutečně bezdrátových sluchátek roste, takže není divu, že spousta výrobců vsadila právě na tuto kartu. Přispěl k tomu i trend postupného odstraňování 3,5 mm audio jacku. Bezdrátová sluchátka i11 patří k těm, která využijete jak při sportu, tak i k relaxu s poslechem hudby. Navíc jsou nyní nabízena na e-shopu Cafago za dobrou cenu.

Tato sluchátka podporují Bluetooth 5.0, signál by měl tedy být silný a příjem kvalitní. Jsou stereofonní, ale lze je používat i samostatně jen v monofonním režimu. Mají velmi citlivý mikrofon a proto mohou být použita i jako handsfree při volání z auta, nebo při práci. Ovládají se pomocí multifunkčního tlačítka.

Bezdrátová sluchátka i11 podporují připojení dvou telefonů. Jejich nabíjecí pouzdro s rozměry 5,5×4,3×2 cm je malé a skladné, takže se snadno vejde do kapsy. Baterie s kapacitou 45 mAh by měla zajistit 2 hodiny hovoru nebo přehrávání hudby, v pohotovostním režimu vydrží sluchátka až 100 hodin.

Bezdrátová sluchátka i11 jsou nabízena na stránkách Cafago v bleskovém prodeji se slevou, a to za 7,90 euro. Prodej za tuto cenu je limitován počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.