Fitness náramků a podobných nositelností jsou na trhu hromady, takže je skutečně z čeho vybírat. Funkce i design jsou vesměs podobné, takže mnohdy může být rozhodujícím aspektem při výběru cena. A ta by třeba mohla rozhodnout u fitness náramku MPOW DS-D6, který je aktuálně na Gearbest nabízen za 9,99 dolarů. Ovšem s naším slevovým kupónem bude ještě o něco levnější.

Tento náramek by se dal jednoduše přirovnat například k Xiaomi Mi Band 2. Obě zařízení mají podobný design. Kapsle s displejem je vyjímatelná, stejně tak i samotný TPU řemínek lze snadno vyměnit. Malý rozdíl je v tom, že MPOW DS-D6 náramek má na řemínku kovovou sponu. Ta by měla, například při sportovních aktivitách, držet nositelnost pevně kolem zápěstí.

Kapsle s OLED dotykovým displejem, který je 0,87 palcový s rozlišením 128×32 pixelů, má vestavěný nabíjecí port. Stačí ji tedy vyjmout z náramku a připojit k USB na počítači a pohodlně nabíjet. Baterie má kapacitu 90 mAh a celý náramek má certifikaci IP67.

Funkce náramku MPOW DS-D6 jsou klasické. Najdeme zde monitorování srdečního tepu, krokoměr, monitorování spánku, různé notifikace, spálené kalorie, Bluetooth 4.2 a další. Náramek je kompatibilní s Android 4.4 a vyšším a také s iOS 8.0 a vyšším. Jak již bylo řečeno, náramek je poměrně levný, na Gearbest stojí 9,99 dolarů a pokud použijete slevový kupón ve tvaru MPOWDS-D6, cena spadne na 6,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.