Značka HONOR uspořádala svoje historicky první setkání s fanoušky v České republice. Představila na něm model Honor 8A a řadu dalších novinek. Jde o partnerství se Světovým pohárem ve sjezdovém lyžování 2019 ve Špindlerově mlýně, partnerství s celosvětově populární hrou Fortnite, ale i nové ceny některých produktů a v neposlední řadě také úspěšné obchodní výsledky v roce 2018 a založení nového diskusního fóra HONOR Club. Místem pro historicky první setkání fanoušků značky HONOR se stala Kavárna co hledá jméno na pražském Smíchově.

HONOR 8A – dostupný model s kapkovitým vykrojením FullView displeje

Telefonse pyšní 6,09 palcovým HD+ FullView displejem s kapkovitým vykrojením. Displej zabírá 87 % přední strany telefonu. Model 8A je vybavený zadním 13 Mpx fotoaparátem se clonou f/1.8. Kromě toho má fotoaparát i automatický režim HDR pro dynamiku i více detailů obrazu, včetně nočních fotografií. O nezaměnitelné selfie se naopak stará přední 8 Mpx fotoaparát s umělou inteligencí.

Značka Honor

 

Telefon běží na Androidu 9.0, který je doplněný o oblíbenou nadstavbu uživatelského rozhraní EMUI 9.0. HONOR 8A bude na trhu k dostání od března 2019 za 3999 Kč, ale předobjednávky jsou možné už nyní. Navíc i se speciálním dárkem v podobě fitness náramku HONOR Band 4.

Vybrané modely chytrých telefonů HONOR nyní o 10 % levněji

Podle šetření výzkumné a analytické společnosti GFK dosáhla značka HONOR v prosinci minulého roku vůbec poprvé 10% podílu v počtu prodaných kusů chytrých telefonů na trhu v České republice, a proto si pro fanoušky připravila speciální akci jako poděkování.

„Po dobu deseti dnů, od 19. do 28. února 2019, bude na modely HONOR 10 a HONOR 10 Lite aplikovaná plošná sleva 10 %.“, uvedl marketingový ředitel značky HONOR pro Českou republiku a Slovensko, Tomáš Veselý.

Partnerství se Světovým pohárem ve sjezdovém lyžování 2019

Podobně jako nový model HONOR 8A zaujalo přítomné fanoušky partnerství s nadcházejícím Světovým pohárem ve sjezdovém lyžování 2019. Ve Špindlerově mlýně si budou moci přítomní pořídit parádní vzpomínkovou fotografii z HONOR zóny, nebo se zúčastnit fashion soutěže o nejstylovějšího lyžaře. Vedle vstupenek na pohár můžete vyhrát lyžování s Tomášem Krausem nebo setkání s čerstvou mistryní světa Evou Samkovou.

 

Partnerství s hrou Fortnite

Oproti tomu digitální „sportovci“ holdující oblíbenému žánru Battle Royale budou mít trochu větší možnost stát se oním Last One Standing. Přežít jako jediný na ostrově s dalšími 99 hráči ve hře Fortnite nemusí být zrovna procházka růžovou zahradou, proto majitelé telefonů HONOR View20 dostanou ve hře exkluzivní přístup k HONOR Guard Outfitu. Stačí si jen stáhnout poslední Fortnite aplikaci, v nastavení aktivovat 60 FPS mód a naplno si užít Battle Royale na HONORu View20. Nutno podotknout, že právě HONOR View20 je díky bezproblémovému výkonu pro hraní her jako stvořený.

HONOR Club

Poslední novinkou je otevření diskuzního fóra HONOR Club na HiHonor.cz, tedy klubu, kde spolu fanoušci značky HONOR mohou vzájemně komunikovat, vyměňovat si zkušenosti a informace. Datum spuštění klubu bude zveřejněno v následujících dnech na stránce HONOR na Facebooku. Online klub pojme podstatně více fanoušků než první HONOR setkání, na které se v jeho prvním vydání dostalo jen 30 vyvolených fanoušků, kteří vstup vyhráli v soutěži.

„Zájem o HONOR setkání nás příjemně překvapil, v této iniciativě budeme určitě pokračovat i v budoucnu v dalších městech i zemích. Značka HONOR byla navržena tak, aby vyhovovala potřebám dnešní doby. Zpětná vazba od našich fanoušků je pro nás proto nepostradatelná a těší nás, že jim můžeme nabízet skvělé zážitky a inspirativní aktivity i nad rámec mobilních telefonů.“, pochvalně uzavírá historicky první HONOR setkání Tomáš Veselý.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.