Ohodnoťte článek

Kolegové z oblíbeného e-shopu Gearvita jsou už opravdu zpět z dovolenkových radovánek spojených s Čínským Novým rokem a jako důkaz pro nás dnes mají opět hezkou kupu slevových kupónů na produkty z jejich skladu. Jako obvykle je většina z nabídky pod hlavičkou Xiaomi, ale lid si tyto kousky stejně žádá měrou více než velkou. Takže se pojďme na dnešní kupóny mrknout podrobněji, ale jako obvykle mějte na paměti, že jsou dostupné v poměrně omezeném počtu, takže se nevyplatí čekat příliš dlouho.

Začneme s jedním novinkovým telefonem Redmi, ale výjimečně se nejedná o super úspěšný Redmi Note 7. Volba tentokráte padla na ultra levné Xiaomi Redmi Go v globální verzi s 1 GB RAM, 8 GB vnitřní paměti, 5-palcovým HD displejem a speciálním systémem Android Go OS vytvořeným právě pro potřeby podobných low-end telefonů. A se slevovým kupónem RedmiGo jen za €62.23 / $69.99je k mání v modré barevné variantě .

Dalším pánem na holení jsou pak výborný Bluetooth bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi Airdots Pro TWS pro nějaké to aktivní audio vyžití. Díky slevovému kupónu MiAirTWS01 za ně navíc zaplatíte jen €72.89 / $81.90. A u Xiaomi ještě zůstaneme s výkonným Xiaomi Mi Box S, který je ideální volbou pokud potřebujete TV box pro dekódování 4K HDR obsahu. Jednoduše použijete slevový kupón BoxS01 a dostanete se tak na cenu pouhých €49.78 / $55.99.

Pokračujeme v krasojízdě s dalšími bezdrátovými sluchátky a jedná se o konkurenci pro model Xiaomi z minulého odstavce, konkrétně pak o Lenovo Air TWS Bluetooth earphones. A konkurovat se budou snažit třeba i nižší cenou €29.33 / $32.99 s využitím slevového kupónu LNAir01. Dnešní nabídku pak zakončíte opět něčím z ekosystému Xiaomi a to chytrými hodinkami Huami Amazfit Bip v černé barvě a cenou jen €47.11 / $52.99 díky slevovému kupónu GVNYBip. A to je pro dnešek od e-shopu Gearvita opravdu vše.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.