Levné solidní telefony jsou doménou značky Oukitel (a samozřejmě i modely s obřími bateriemi a v poslední době i odolné kousky) a dnes se jedinec z jejich stáje stal ještě zajímavějších, protože ho postihla vysoce nakažlivá nemoc snižování ceny. Oukitel U25 Pro byl i před tímto cenovou škrtem velmi slušným telefonem, ale teď se z něj stává parádní koupě. Tak se na něj pojďme podívat lehce podrobněji, ať máte lepší představu, co že to vlastně může nabídnout.

A není toho zrovna málo, protože U25 Pro dostal do vínku 5,5-palcový displej krytý Asahi Glass s klasickým poměrem stran 16:9 a hlavně plným FullHD rozlišením, octa-core procesor MT6750T, 4 GB RAM , 64 GB vnitřní paměti, zadní duální fotoaparát se 13 Mpix Sony IMX135 + 2 Mpix sekundární senzorem, 5 Mpix GC5025 selfie kamerku, 3200 mAh kapacitu baterie, USB Type-C port, čtečku otisků prstů na zádech, případně systém Android 8.1. Kolem a kolem se jedná o výbavu převyšující obvyklou nabídku konkurence v této cenové hladině.

A jaké cenové hladině to vlastně celou dobu mluvíme ? Až do 14. ledna si totiž Oukitel U25 Pro můžete na oficiálním Alixpress obchodě Oukitelu pořídit jen za 96.24 dolaru. Za tu cenu opravdu parádní nabídka, po které se jen zapráší.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.