Elektrické koloběžky s vlastním motorkem se už houfně zabydlují i v našich ulicích a i když samozřejmě jezdit na tomto pekelném stroji nebude nikdy tak „cool“ jako obyčejná koloběžka (ano, přiznám bez mučení, že jsem také vlastníkem jedné takové), tak má i své výhody. Velmi silnou pozici na trhu s elektro-koloběžkami má bezesporu Xiaomi s variacemi modelu M365, ale v Číně se mu pomalu líhne nebezpečná konkurence v podobě značky KUGOO. A právě na model KUGOO S1 pro vás dnes dokonce i máme nějaký ten slevový kupón z e-shopu Geekbuying.

Hlavní výhodou KUGOO S1 je určitá modulárnost, protože je koloběžka složena ze čtyř jednoduše nahraditelných součástek (displej, základní deska, motor a baterie) a otevřena je tak brána dokořán i pro případné modifikace. V porovnání s M365 vede KUGOO S1 ve většině aspektů, kompletní porovnání pak najdete na obrázku níže. Disponuje nejen silnějším 350W motorem, vyšší maximální rychlostí nebo vyšší nosností až 120 kg, ale také nabízí vestavěnou LCD obrazovku, kde vidíte veškeré důležité informace a nepotřebujete tak aplikaci v telefonu. Koloběžka je také výškově nastavitelná a samozřejmě skládací, takže bude lehce přenosná a bude šetřit místo.

Na e-shopu Geekbuying si ji teď navíc můžete pořídit se slevovým kupónem WAQDZNDZ jen za $329.99 / €287.49 a doručení je navíc realizováno z polského skladu, což je vždy dobrá zpráva kvůli odpadající nutnosti platit DPH a celní poplatky. Další dobrou zprávou je pak existence servisního centra opět přímo v Polsku, což s případnými záručními opravami jen oceníte. Tak co na KUGOO S1 říkáte ?