Máme tu další tip na levná bezdrátová sluchátka Y-12. Tentokrát s poněkud netradičním designem v podobě „háku“, který se zasune za ušní boltec. Propojení s telefonem, nebo jakýmkoli jiným zařízením, probíhá skrze Bluetooth 4.2, takže se můžou hodit například těm, kteří při sportu rádi poslouchají hudbu.

Tělo je vyrobeno z pevného ABS plastu a jsou na něm uložena ovládací tlačítka, ve spodní části těla je uložen mikrofon a konektor pro nabíjení. Na jedno nabití vydrží bezdrátová sluchátka Y-12 až 6 hodin hovoru nebo přehrávání hudby, případně až 160 hodin v pohotovostním režimu.

Sluchátka jsou ergonomická a velmi lehká s hmotností pouhých 32 gramů. Jejich váhu nezvyšuje ani baterie s kapacitou 90 mAh. Dosah sluchátek je až 10 metrů. Za povšimnutí určitě stojí i jejich cena. Bezdrátová sluchátka Y-12 jsou velmi levná a na e-shopu Tomtop je aktuálně pořídíte jen za 2,99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.