Poměrně nový telefon Vernee T3 Pro je také vánočně zabalen a připraven na oficiálním Vernee e-shopu. I v tomto případě jsou do speciálního vánočního balíku se speciální cenou přidány drobnosti, které potěší. Verne T3 Pro patří mezi telefony, které mají velmi dobrý poměr cena/výkon a nabízí v podstatě vše, co od použitelného levného telefonu můžete čekat.

Velký 5,5 palcový displej s poměrem stran 18:9 a rozlišením 1440×720 pixelů, procesor MT6739WA, 3 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, duální hybridní SIM slot, dvojici zadních fotoaparátu s rozlišením 13 Mpix + 2 Mpix, 5 Mpix selfie kamerku, 4080 mAh kapacitu baterie, kompletní sadu našich LTE frekvencí, FM rádio, čtečku otisků prstů a systém Android 8.1 Oreo.

Jak již bylo řečeno, Vernee T3 Pro je sám o sobě levný a v rámci vánoční akce je k němu do balíčku přibaleno navíc i ochranné sklo, OTG kabel, JBL sluchátka a silikonový kryt. To vše pořídíte za příjemných 109,90 euro. Na této stránce si můžete vybrat ze tří barevných variant telefonu, a to červené, černé a modré.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.