Notebooky z Číny pro nás nejsou žádnou velkou neznámou, ale drtivá většina produkce z jejich provenience spadá to levné kategorie. Ale samozřejmě najdeme i čínské luxusní kousky, mezi které patří některé modely od Xiaomi a samozřejmě pak od Huawei. A právě na fantastický Huawei MateBook X Pro dnes pro vás máme slevový kupón z e-shopu Gearbest.

A Huawei MateBook X Pro rozhodně není žádné ořezávátko, protože v sobě skloubí výborné zpracování, nádherný design a velmi solidní vybavení. Takže se dočkáme například skoro bezrámečkového 13.9-palcového dotykového displeje (91 % užitné plochy) s poměrem stran 3:2 a rozlišením 3000 x 2000 pixelů, procesoru Intel Core i7-8550U, 8 GB RAM, grafická karta GeForce MX150 2GB, 256 GB PCI-E SSD disk, USB Type-C port s 57,4 Wh baterií a rychlo-nabíjením, Thunderbolt port, čtyři Dolby reproduktory, čtveřice mikrofonů, podsvícená klávesnice, čtečka otisků prstů v Power tlačítku, tloušťka jen 14.6 mm, 1.33 kg váhy a spoustu dalšího.

Podobné high-end specifikace a design samozřejmě nejsou zadarmo a MateBook X Pro nepatří zrovna k levným kousků, ale díky slevovému kupónu HSCmatebook z e-shopu Gearbest můžete alespoň trochu ušetřit. Použitím tohoto kupónu se totiž dostanete na cenu 1639.99 dolarů. To není zrovna málo, ale tenhle fešák za ty peníze stojí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.