Nákupy na čínských e-shopech jsou v jistém ohledu pro mnohé z nás takovou malou návštěvou osobního Disneylandu, kde najdete naprosto vše a často sami sebe přesvědčíte, že danou maličkost prostě potřebujete. U některých kousků ale ani přesvědčování nepotřebujete, protože slouží předem danému účelu a koupíte ho většinou přímo když tento kousek hledáte. A takový jeden kousek pro vás máme dnes ve slevě.

Jedná se o magnetický senzor pohybu go,comma, kterým si můžete své domovy zabezpečit proti zlodějům a nevítaným hostům. Senzor pracuje bezdrátově a můžete ho umístit až do 45 metrů od vysílače, zajistí vám pak upozorňování na případné problémy pomocí notifikací na vaše mobilní zařízení. Baterie by měla vydržet až dva roky, takže se nemusíte moc často starat o její vybití. Jen si tento kousek nepořizujte pokud máte domácí zvíře, jinak se vám brzy telefon notifikacemi zahltí 🙂

Bíly magnetický senzor pohybu go,comma si dnes můžete pořídit se slevovým kupónem GBOBCE025 na e-shopu Gearbest jen za 9.99 dolaru, takže se jedná opravdu o velmi dostupný kousek k pořízení.