A máme tady nový rok. Rozloučili jsme se se starým a přivítali nový. Možná i váš počítač potřebuje včas aktualizovat, abyste si udrželi co nejlepší kondici pro úkoly v novém roce. Godeal24 totiž zahajuje New Year Sale na rok 2024. V této akci můžete získat nejnovější kancelářské balíky a operační systémy za nejnižší cenu.

Pro ty, kteří chtějí zvýšit produktivitu, je Office 2021 Pro jako stvořený! Původní cena je 439,99 USD a Godeal24 prodává doživotní Office 2021 Professional za 26,75 € a Office 2021 Home and Business pro Mac jen za 49,89 €. Stažení a aktivace z oficiálních stránek zaručuje, že klíče jsou originální. Office 2019 Pro stojí také jen 23,56 €. To je 90% sleva z obvyklé ceny. Godeal24 také zaručuje, že všechny klíče jsou originální.

Nejvýhodnější nabídka! 62% sleva na Microsoft Office! (kupón “SGO62”)

SLEVY AŽ 50% NA OS WINDOWS (S KUPÓNEM “SGO50”)

CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY SOFTWARU (S KUPÓNEM “SGO62”)

Godeal24 New Year Sale: DALŠÍ ZAJÍMAVÉ SLEVY

NEJOBLÍBENĚJŠÍ NÁSTROJE ZA NEJLEPŠÍ CENY

>>>Další nástroje

JAK ZAPLATIT NA GODEAL24 ?

  • Při checkoutu pokračuje jako “host” (případně si vytvořte účet) a potom vyplňte své údaje (Billing Information).Podzimní výprodej Godeal24
  • Vyberte “CWALLETCO” a klikněte na “Continue”.
  • Zkontrolujte objednávku a klikněte na “Place Order”.
  • Ná následující stránce vyberte volbu “Choose payment methods”.
  • Nakonec pak vyberte konkrétní platební metodu jako je Paypal nebo kreditní karta.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora. Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.