První telefon z produkce UMIDIGI s duální kamerou palubě, kterým je model UMIDIGI Z Pro, se prozatím dočkal velmi vstřícných  a pozitivních ohlasů a recenzí (naše recenze neduálního UMIDIGI Z vyjde v několika příštích dnech). Telefon obecně nabízí slušný poměr ceny a výkonu a se slevovým kupónem pak vše vypadá ještě radostněji.

Z Pro může opravdu nabídnou solidní hardware a neublíží si ty nejzajímavější parametry rychle projít. Mobil má 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením, deca-core procesor Helio X27, 4 GB RAM, 32 GB rozšiřitelného vnitřního úložiště, unibody konstrukci z hliníkové slitiny, baterii s kapacitou 3780 mAh, duální 13 Mpix kamery Samsung S5K3L8 na zádech a jednu identickou vepředu jako selfie kamerku, čtečku otisků prstu integrovanou v Home tlačítku, USB Type-C port, podporu dual SIM nebo Android 6.0 Marshmallow jako OS.

A s kupónem v podobě PZ0006BEUSE se až do 28.dubna můžete dostat s cenou na 247.71 USD v nabídce e-shopu Cafago. Stylově černý UMIDIGI Z Pro určitě stojí za podívaní a kdo ví, třeba vám na první pohled učaruje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.