Ohodnoťte článek

Fanoušci Oukitelu mohou pomalu začít jásat, protože dlouho očekávaný a hypovaný model Oukitel K6000 Plus je konečně zde a zítřejším dnem vstoupí do předprodejů. V minulých článcích už jsme o telefonu odhalili v podstatě všechno co k odhalení bylo, takže už se moc nového nedá najít. Nebo snad přece ?

Dokázali jsme ještě vydolovat z hlubin internetu jedno malé video s Antutu testem  a obecným zkoušením multi-tasku, ale to je asi tak vše. Dá se jen znovu upozornit na hlavní tahák telefonu a to je bez diskuze obří 6080 mAh baterie doplněné o neméně monstrózní 12V/2A nabíječku. Úžas z kapacity baterie v podstatě zastiňuje i velmi slušný hardware v telefonu, jako například 5,5-palcový FullHD displej, procesor MT6750T, 4 GB RAM + 64 GB úložiště nebo 16 Mpix zadní kamera s podporou PDAF. Plné specifikace a informace jsou samozřejmě k dispozici na oficiálních stránkách.

Předprodeje Oukitelu K6000 Plus alias „Dobyvatele“ začnou zítra, tedy 5.dubna a můžete si ho pořídit ve dvou barevných variantách (space grey nebo champagne gold) v oficiálním Oukitel obchodu na Aliexpressu za  promo startovací cenu 179.99 USD.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.