IUNI je čínský výrobce telefonů, který vystřelil na trh se svým velmi povedeným smartphonem IUNI U2, aby nás všechny uzemnil se skvělým následovníkem IUNI U3. Ten přišel s úžasnými specifikacemi včetně 5,5-palcového QHD displeje, 3 GB RAM, 32 GB ROM, 13-megapixelové kamery od Sony a byl poháněn čtyř jádrovým SoC Snapdragon 801. Velmi jsme se snažili dostat tento povedený kousek k nám na recenzi, zatím nám však nebylo přáno. Ale dnes budu psát o jiném telefonu od IUNI – IUNI N1.

IUNI N1 se překvapivě objevilo na stránkách TENAA (Čínský certifikační úřad) a tak jsme mohli zjistit některé specifikace a to, jak bude telefon vypadat. Telefon dle TENAA stránek vypadá, že tentokrát nebude aspirovat do vyšších tříd a především je zajímavé, že dle přiložených fotografií nemůžeme najít LED blesk na zádech. Vypadá to, že IUNI N1 má vzadu duální kamery bez blesku nebo, což je méně pravděpodobné, jedná se o jednu kameru a vedle ní je extrémně velký LED blesk. Ale zpátky od spekulací ke specifikacím.

IUNI N1 bude mít 5-palcový 720p (1280 x 720) displej, 2 GB RAM a 16 GB interní paměti. 13-megapixelový bude zadní fotoaparát, zatím přední jest 8-megapixelový. Kapacita baterie bude 2000 mAh a podpora 4G LTE již nikoho nepřekvapí (české frekvence, dle zkušeností s U modely, bych zde neočekával). Telefon bude klasickým plasťákem vybaveným třemi klasickými kapacitními tlačítky dole pod displejem, přičemž tlačítko napájení a ovládání hlasitosti má na své na pravé straně.

Jakmile se dozvíme o tomto modelu víc, zde se to dočtete. Stay tuned.

[Via]