Dle diskuze na oficiálním JiaYu fóru, bychom se mohli domnívat, že naše oblíbené JiaYu modely projdou aktualizací LTE ještě v letošním roce.

Oznámení informuje fanoušky, že LTE přijde na některé z populárních modelů JiaYu. Seznam zařízení zahrnoval JiaYu G4, G5, G2, G6 a ultratenký JiaYu S2.

JiaYu historicky provádí upgrade stávajících modelů, tak aby udrželo krok s požadavky trhu. JiaYu G4 například začalo svůj život v loňském roce se čtyřjádrovým MT6589, další aktualizace přinesla MT6589T a nyní je s osmijádrovým MT6592.

Přidání LTE do těchto telefonů by mělo být relativně jednoduché, jelikož Mediatek poskytnul modem pro současné MTK čipy. MT6290 LTE modem může spolupracovat se čtyřjádrovým MT6582 nebo osmijádrovým MT6592.

Není to poprvé co se mluví o LTE telefonu od JiaYu, JiaYu F2 je také ve vývoji a má za cíl přinést LTE pro široké vrstvy zájemců pouze za 599 jüanů (cca 97 dolarů).

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.