Společnost Oukitel se za poslední dvě desetiletí etablovala jako specializovaný a zajímavý výrobce mobilních zařízení. Společnost do svých zajímavých mobilních zařízení integruje pokročilé technologie, jako například chipsety Dimensity 5G, aby vyhověla vyvíjejícím se potřebám zákazníků.

Oukitel do některých svých smartphonů řady C a WP, jako jsou nejnovější modely C50, WP39 a WP50, zabudovává čipové sady Dimensity 5G od společnosti MediaTek. Tyto modely poskytují 5G konektivitu, plynulý výkon a výjimečnou energetickou účinnost za dostupné ceny. A ty mají na AliExpress premiéru 17. června 2024. Nezapomeňte si tedy poznamenat datum.

Oukitel C50: Užijte si 5G smartphone s velkým displejem s cenou okolo 100 dolarů

Oukitel C50 navazuje na uznávanou řadu C a vyznačuje se ultratenkým designem s tloušťkou 8,9 mm. Ten se bez námahy vejde do kapsy. Toto cenově výhodné zařízení také disponuje velkým 6,8palcovým displejem. To je velkorysá velikost obrazovky, která je obvykle vyhrazena pro prémiové smartphony.

Tento chytrý telefon dostal do vínku 8 GB paměti RAM a 128 GB vestavěného úložiště, které lze navíc rozšířit až na 24 GB paměti RAM a 1 TB paměti ROM. Díky tomu poskytuje dostatečný výkon a kapacitu pro zvládání každodenních úkolů a potřeb v oblasti ukládání dat. Běží na něm nejnovější operační systém Android 14, který zajišťuje svižnou odezvu, zatímco komplexní šifrování dat zvyšuje bezpečnost osobních informací.

Oukitel WP39: Vyzkoušejte ultratenký odolný telefon 5G s baterií o kapacitě 11 000 mAh

Výrazným prvkem telefonu Oukitel WP39 je masivní baterie s kapacitou 11 000 mAh. Ta je napájena prémiovými články ATL a poskytuje až 60 dní pohotovostního režimu nebo 75 hodin hovoru. Zajišťuje tak nepřetržitou produktivitu i pro firemní uživatele.

Mimořádně tenký design WP39 o tloušťce 14,99 mm z něj také činí ideálního společníka pro obchodní cestující. Zrovna takoví možná potřebují přenosné a zároveň odolné zařízení. Tento odolný smartphone s cenou pouhých 169,99 USD poskytuje špičkové funkce za dostupnou cenu.

Oukitel WP50: Najděte si svůj styl odolného a tenkého 5G telefonu za konkurenceschopnou cenu

Telefon Oukitel WP50 nabízí elegantní a lehký design s ultra tenkým 12mm profilem. Ten poskytuje pohodlné a ergonomické držení. Za cenu pouhých 159,99 USD se toto zařízení chlubí působivou výdrží baterie. Ta poskytuje až 35 dní pohotovostního režimu a 44 hodin hovoru. Díky tomuto výjimečnému výkonu baterie je WP50 vhodný nejen pro každodenní používání, ale také pro outdoorové aktivity a náročné pracovní prostředí.

Využijte slevu až 50 % během slevové akce 618

Telefony Oukitel C50, WP39 a WP50, poháněné 5G čipovými sadami MediaTek Dimensity, poskytují bezkonkurenční výkon a bezproblémové připojení 5G. To zajišťuje plynulý a svižný uživatelský zážitek. Na tato zařízení uvidíme během slevové akce 618 slevu až 50 %. Nenechte si tedy ujít tuto zajímavou příležitost.