Společnost Sony dnes představila řadu ULT POWER SOUND – novou řadu bezdrátových reproduktorů a sluchátek, které jsou navrženy tak, abyste se cítili jako v první řadě koncertní haly. Je stvořena pro milovníky hudby a vytváří silný hluboký zvuk.  Novou řadu tvoří bezdrátové reproduktory ULT TOWER 10, ULT FIELD 7, ULT FIELD 1 a bezdrátová sluchátka ULT WEAR.

Všechny modely této řady jsou vybaveny tlačítkem ULT. Přináší charakteristickou kvalitu zvuku tím, že vylepšují hudbu pomocí jednoho nebo dvou různých zvukových režimů.

ULT TOWER 10 – síla zvuku živého vystoupení u vás doma

Proměňte svůj domov v centrum večírků s dunivými basy, zvukem 360° Party Sound, osvětlením 360° Party Light a užijte si karaoke díky dodávanému bezdrátovému mikrofonu. Reproduktor můžete dokonce připojit k televizoru a vylepšit tak zvuk všeho, na co se rádi díváte.

Klíčové funkce ULT TOWER 10:

 • ULT POWER SOUND – Zvýrazněte všechny nízké frekvence a užijte si výjimečné basy. Vychutnejte si dva různé typy režimu zvuku se zvýrazněnými basy. Stisknutím tlačítka ULT můžete zvolit režim ULT1 pro zvýraznění nízkých frekvencí a získat tak basy, při kterých se vám zachvěje srdce. Režim ULT2 přináší mohutné basy, které vás roztančí.
 • Optimalizace zvukového pole (Sound Field Optimization) – detekuje šum a automaticky mění nastavení zvuku tak, aby byla hudba čistá, i když jste obklopeni jinými zvuky.
 • Technologie 360° Party Sound a 360° Party Light – Technologie 360° party sound šíří silný zvuk do všech koutů místnosti. Díky jasnému osvětlení rozzáří ULT TOWER 10 celý prostor vaší party. Dokáže se dokonce synchronizovat s hudbou a vytvořit tak opravdovou festivalovou atmosféru.
 • Karaoke, kytara a vylepšení zvuku TV – Díky přiloženému bezdrátovému mikrofonu můžete zpívat své oblíbené skladby. Navíc si můžete vychutnat úplnou kontrolu nad zvukem díky ovládacím prvkům Echo a Key Control na horním panelu. Můžete připojit další mikrofon a zazpívat si duet nebo zapojit kytaru a použít ULT TOWER 10 jako zesilovač. Funkce TV Sound Booster vylepšuje zvuk z televizoru.
 • Party Connect – Propojte až 100 kompatibilních reproduktorů a synchronizujte hudbu a osvětlení pomocí funkce Party Connect – naplňte jakýkoli prostor silným zvukem a vytvořte dokonalou atmosféru večírku.

ULT FIELD 7 – Party kdekoli

Oživte si den údernými basy a výrazným osvětlením, ať už jste kdekoli. ULT FIELD 7 vám umožní vzít si party kamkoli s sebou díky vodotěsné a prachotěsné konstrukci a dlouhé výdrži baterie, takže si můžete užívat party ještě déle. Můžete dokonce připojit mikrofon a rozjet karaoke, ať už jste kdekoli.

Klíčové funkce ULT FIELD 7:

 • ULT POWER SOUND – Vyberte režim ULT1 pro hlubší basy s nižšími frekvencemi nebo ULT2 pro silné a průrazné basy.
 • Optimalizace zvukového pole (Sound Field Optimization) – detekuje okolní hluk a automaticky upravuje nastavení zvuku tak, aby poskytoval optimální hudební zážitek, ať už je v místě konání akce jakkoli rušno.
 • Ještě delší party – Díky až 30hodinové výdrži baterie můžete pořádat party kdekoli a užívat si ještě déle. Navíc vám rychlé nabíjení dodá energii na 3 hodiny přehrávání během pouhých 10 minut. Model splňuje normu krytí IP67 pro vodotěsnost a prachotěsnost. Můžete si tak s klidným srdcem uspořádat party i venku. Je také odolný vůči slané vodě, takže si můžete hudbu užívat i na pláži.
 • Vezměte ho kamkoli s sebou – ULT FIELD 7 lze snadno přenášet pomocí praktických rukojetí. Navíc byl navržen tak, aby dokonale fungoval, ať už je umístěn horizontálně nebo vertikálně.
 • Vstup pro karaoke, kytaru a osvětlení – připojte mikrofon a můžete si zazpívat cokoli. Je to dokonalý parťák a na zadním panelu má navíc i ovládání echa a důležitých funkcí. Nebo můžete připojit kytaru a proměnit ULT FIELD 7 v zesilovač. Skvělou atmosféru ještě víc umocní ambientní osvětlení, které vytváří jemné nasvícení ideální pro večírky i každodenní použití.
 • Party Connect – Propojte až 100 kompatibilních reproduktorů a synchronizujte hudbu a osvětlení prostřednictvím služby Party Connect.

ULT FIELD 1 – Velký zvuk v malém balení

Přineste si své oblíbené skladby kamkoli a přehrávejte je s vylepšenými basy. To vše vám umožní reproduktor ULT FIELD 1 v kompaktním vydání. Reproduktor je vybaven popruhem s několika možnostmi použití a díky dlouhé výdrži baterie si jej můžete vzít kamkoli – je vodotěsný, prachotěsný a dokonce nárazuvzdorný.

ULT FIELD 1 klíčové funkce:

 • ULT POWER SOUND – Zapněte ULT POWER SOUND pro zvýraznění basů.
 • Kdekoli a jakkoli – ULT FIELD 1 je dokonalý parťák pro každou příležitost. Je navržen tak, aby byl přenosný a vydržel až 12 hodin na baterii, takže si své skladby můžete užívat déle. Navíc vám jeho multifunkční popruh, vodotěsnost a prachotěsnost podle normy IP67, nárazuvzdorná konstrukce a odolnost vůči slané vodě umožní vzít si reproduktor kamkoli, do interiéru i ven.
 • Barvy podle vašeho stylu – na výběr máte z černé, bílé, lesní šedé a oranžové varianty, takže si můžete vybrat barvu, která bude vyhovovat vašemu stylu.
 • Možnost volby umístění – ULT FIELD 1 je navržen tak, aby fungoval, ať už ho umístíte horizontálně, nebo vertikálně. Využijete tím dokonale i omezený prostor.
 • Praktičnost – Snadné použití a připojení s vestavěným mikrofonem pro handsfree, které umožňuje volání a využívá technologii Echo Cancelling pro čistší hovory.

ULT WEAR – Výkonný zvuk. Přesně podle vašich představ

ULT POWER SOUND

Díky výjimečným basům a vylepšenému potlačení šumu vám naše nová sluchátka ULT WEAR umožní vychutnat si atmosféru oblíbeného festivalu nebo klubu, ať už se vydáte kamkoli.

Klíčové funkce ULT WEAR:

 • ULT POWER SOUND – Stisknutím tlačítka ULT získáte silný zvuk. ULT1 poskytuje hluboké basy o nízkých frekvencích a ULT2 přináší silné basy.
 • Navržena pro výkon – jsou poháněna integrovaným procesorem V1 společnosti Sony, stejným procesorem, který se nachází v oceňovaných sluchátkách Sony řady 1000X, a jednotkou měniče navrženou pro řadu ULT POWER SOUND, která reprodukuje nezkrotnou energii, mohutné rezonující basy a křišťálově čisté detaily.
 • Potlačení hluku – Díky technologii dvojitého snímače hluku a integrovanému procesoru V1 posouvá ULT WEAR potlačení okolního hluku na vyšší úroveň. Nyní se můžete skutečně odmlčet a užít si večírek pro jednoho – jen vy a vaše hudba.
 • Komfortní design – Sluchátka jsou pohodlná díky měkkým náušníkům a většímu prostoru kolem uší a poskytují výkonný a kvalitní zvuk. Sluchátka ULT WEAR mají skládací konstrukci a dodávají se s pouzdrem na přenášení.
 • Každodenní použití – ULT WEAR vynikají funkčností, tvarem a vybavením. Senzor pozastaví přehrávání hudby, když je sundáte, a znovu je spustí, když si je nasadíte. Bluetooth® se umí spárovat se dvěma zařízeními současně.

ULT POWER SOUND: Ceny a dostupnost

 • ULT TOWER 10 je v prodeji v černé i barevné variantě od dubna 2024 za 30 999 CZK
 • ULT FIELD 7 je v prodeji v černé i barevné variantě od dubna 2024 za 9 999 CZK
 • ULT FIELD 1 je v prodeji od dubna 2024 v černé, lesní šedé, bílé a oranžové barvě za 3 499 CZK
 • Sluchátka ULT WEAR jsou k dispozici v černé, lesní šedé a bílé barvě od dubna 2024 za 4 999 CZK