Po úspěšném říjnovém uvedení tabletů Galaxy Tab A9 a A9+ představila společnost Samsung Galaxy Tab A9 Kids Edition. Tato nová varianta je určená speciálně pro děti. A nabízí jim známé uživatelské prostředí s vylepšenými bezpečnostními funkcemi. A také obsahem vhodným pro jejich věk.

SAMSUNG PŘEDSTAVUJE GALAXY TAB A9 KIDS EDITION: BEZPEČNÝ A ZAJÍMAVÝ TABLET PRO MALÉ STUDENTY

Zatímco hardwarové specifikace zůstávají oproti standardnímu tabletu Tab A9 z velké části nezměněny, dětská edice je dodávána s výběrem příslušenství vhodného pro děti. Patří mezi ně ochranné pouzdro Kids Puffy, které chrání zařízení před nárazy a pády. Také stylus s pastelkami, který podporuje kreativitu a usnadňuje kreslení a učení. A praktický 15W cestovní adaptér pro nabíjení na cestách a ozdobné samolepky pro personalizaci.

Samsung Galaxy Tab A9 Kids Edition

Dalším klíčovým rozlišovacím prvkem je software. V dětské edici najdeme nainstalovanou aplikaci Samsung Kids. Jedná se o bezpečnou platformu navrženou tak, aby poskytovala upravené digitální prostředí pro mladé uživatele. Rodiče mohou využít komplexní rodičovskou kontrolu aplikace a stanovit zdravé limity času stráveného u obrazovky. Dále omezit přístup ke konkrétním aplikacím a sledovat online aktivity svých dětí. To zajišťuje bezpečné a vyvážené seznámení s technologiemi a podporuje pozitivní učení. A také zároveň podporuje zodpovědné digitální užívání.

Galaxy Tab A9 Kids Edition je nabízen s LTE připojením. Zajišťuje spolehlivý přístup k internetu pro vzdělávací obsah, videohovory a schválené aplikace. Zařízení disponuje 4 GB paměti RAM pro plynulý multitasking a 64GB úložištěm, které pojme vzdělávací aplikace, hry a média.

Za konkurenceschopnou cenu přibližně 168 USD představuje Galaxy Tab A9 Kids Edition atraktivní volbu pro rodiče, kteří hledají dobře vybavený tablet kombinující zábavu, vzdělávání a spolehlivou rodičovskou kontrolu. Díky svému živému displeji, baterii s dlouhou výdrží a funkcím zaměřeným na děti se tablet Tab A9 Kids Edition staví do pozice cenného nástroje pro rozvíjení dětské zvídavosti a kreativity v dnešním digitálním prostředí. A vypadá také zajímavě, co myslíte?