V nedávném odhalení známého insidera Ice Universe vyšly najevo údaje o prodeji vlajkových smartphonů Samsung Galaxy S23 za prvních 10 měsíců roku 2023. Údaje naznačují výrazný úspěch této řad. A to s celkovým počtem 27,26 milionu prodaných kusů. Což znamená pozoruhodný 23% nárůst ve srovnání s prodejem modelu Galaxy S22 ve stejném období roku 2022. Na vrcholu pak stojí model Samsung Galaxy S23 Ultra.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA PŘEKONAL OČEKÁVÁNÍ S 12,6 MILIONU PRODANÝCH KUSŮ

Pozoruhodné je, že Samsung Galaxy S23 Ultra vyniká v těchto statistikách. Může se pochlubit ohromujícím počtem 12,6 milionu prodaných kusů během prvních 10 měsíců roku 2023. Prognózy naznačují, že do konce roku by se celkové prodeje tohoto konkrétního modelu mohly přiblížit působivému milníku 15 milionů kusů.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Druhé místo v žebříčku si zajistil model Galaxy S23 s úctyhodným počtem 9,69 milionu prodaných kusů v průběhu roku 2023. V těsném závěsu za ním následuje model Galaxy S23 Plus, který si nárokuje třetí pozici s celkovým prodejem 4,97 milionu kusů.

Leaker Ice Universe, který je proslulý přesným předpovídáním trendů v oboru, neustále přináší exkluzivní informace o nadcházejících technologiích v oblasti chytrých telefonů. Od předpovědi nástupu waterdrop displejů, po odhalení podrobností o výřezu na iPhonu X. Nebo designu iPhonu 14 a dokonce i o průlomovém 200megapixelovém obrazovém snímači společnosti Samsung. Díky tomu všemu se Ice Universe stal důvěryhodným zdrojem. Jeho zasvěcené informace pocházejí ze zdrojů v oddělení výzkumu a vývoje společnosti Samsung. Poskytuje tak fanouškům i odborníkům z oboru pohled do budoucnosti technologie chytrých telefonů.

Úspěch řady Galaxy S23 tak podtrhuje dominantní postavení společnosti Samsung na trhu chytrých telefonů. Špičkové funkce řadí smartphony Samsung mezi klíčové hráče na poli inovace mobilních zařízení.