Značka Red Magic se orientuje na produkci herních telefonů. Nutno říci, že v poměrně silné konkurenci se jí daří a získala si celkem rychle slušnou řadu fanoušků. Na konci loňského roku představila telefony z řady Magic 8 Pro a jejich specifikace nenechaly nikoho na pochybách, že jde o výkonné herní stroje. Pohání je totiž procesor Snapdragon 8 Gen2. Nyní to vypadá, že se na scénu chystá i model Red Magic 8S Pro, o kterém tipaři tvrdí, že bude jedním z prvních telefonů s čipsetem Snapdragon 8+ Gen2.

Podle odhadů tipařů a díky procesoru Snapdragon 8+ Gen2 bude Red Magic 8S Pro pořádně našlapaný herní stroj. Jeho výkon by měl být ještě lepší než u jeho starších sourozenců z řady. Na představení telefonu zřejmě dojde někdy v průběhu třetího čtvrtletí letošního roku. Ale představovačka nemusí být až tak daleko, protože telefon už prošel benchmarkovými testy Antutu.

Antutu potvrdilo u modelu Red Magic 8S Pro Snapdragon 8+ Gen2

Informaci o tom, že telefon Red Magic 8S Pro prošel testy Antutu sdílí na čínském Weibo nám dobře známý tipař Digital Chat Station. Jako důkaz nabízí snímek čelního panelu telefonu s rozsvíceným displejem a výsledky testů. Na snímku vidíme, že kódové označení telefonu je Nubia NX729S_V1A a skóre je skutečně úctyhodné.

Celkové skóre telefonu Red Magic 8S Pro je 1704113 bodů. To je opravdu velký nárůst ve srovnání s modelem Magic 8 Pro Plus, který získal 1304945 bodů. V testech CPU získal chystaný telefon 436089 bodů a v testech GPU je to 642666 bodů. Testech paměti vykazují výsledek 318418 bodů a v testu UX je to 306940 bodů. Kromě výsledků testů tipař uvádí, že Magic 8S Pro podporuje rychlé nabíjení s výkonem 170 W. Má prý také vylepšený aktivní chladicí ventilátor a optimalizovaný systém. Tipař uvádí i to, že Nubia chystá také herní tablet s Androidem, který zřejmě uvede společně s novým herním telefonem.