Společnost ZTE Corporation oznámila cenu a globální dostupnost pro chytré brýle Nubia Neovision Glass. Ty byly představeny na výstavě MWC World Mobile Communications Exhibition v Barceloně ve Španělsku v roce 2023. Od 19. června 2023 mohou zájemci přímo zakoupit chytré brýle Neovision Glass na oficiálních webových stránkách za cenu $529/€549/£479.

Nubia Neovision Glass: Vynikající vizuální a zvuková kvalita

Chytré brýle Nubia Neovision Glass

Brýle od ZTE Neovision Glass, první chytré brýle na světě s certifikací Hi-Res Audio Quality a certifikací TÜV Rheinlan, nabízejí vynikající vizuální a zvukový zážitek. Poskytují ponoření se do obrazu na mikro-OLED displeji o velikosti 120 palců s PPI 3500. Dále s binokulárním rozlišením HD 1080P, které poskytuje ostré detaily a živé barvy, širokým úhlem pohledu 43 stupňů a jasem až 1800 nitů.
Navíc jsou vybaveny duálními omnidirekčními reproduktory. A cyklonickou zvukovou nádrží, které se pyšní vzorkovací frekvencí přes 44,1 kHz a bitovou hloubkou více než 16 bitů. Tím dosahují bezkomprese zvukové kvality, která zlepšuje audio zážitek uživatelů.

Široká škála aplikací

Chytré brýle Nubia Neovision Glass

Brýle Neovision Glass nabízí virtuální velkou obrazovku, která může být použita v různých scénářích. Včetně osobního mobilního kina, mobilního herního centra a efektivního asistenta kanceláře, což povzbuzuje uživatele k objevování různých aspektů života. Displej telefonu dokáže v reálném čase bezproblémově promítat obrazy na virtuální obrazovku a snadno se propojovat s širokou škálou zařízení, včetně mobilních telefonů, dronů, herních konzolí, notebooků a mnoha dalších.

Navíc integrace soukromé čočky a směrového přenosu zvuku zaručuje bezkonkurenční osobní prostorový zážitek.

Módní a trendy design

Nubia Neovision Glass se pyšní minimalistickým, plynulým designem, který vyzařuje styl lehkých luxusních slunečních brýlí a váží pouhých 79g. Bezrámové, elegantní a stylové magnetické čočky zvýšily spojení módy a technologie.

Chytré brýle Nubia Neovision Glass: cena a dostupnost

Nubia Neovision Glass budou od 19. června 2023 k dispozici k volnému prodeji prostřednictvím oficiální webové stránky za cenu $529/€549/£479. Dostupnost je pro mnoho zemí Evropy, včetně České republiky.