Nový rok je konečně tady, tak co hned na začátku pokusit trochu své štěstí? Huawei si na svém e-shopu připravil soutěž o velmi zajímavé ceny, která poběží od 4. do 8. ledna. Zákazníci mohou s trochou štěstí vyhrát například slevový kupón v hodnotě 300 Kč na absolutní novinku – sluchátka Huawei FreeBuds 5i s aktivním potlačením hluku a vysokou kvalitou zvuku, která budou v nabídce již od 9. ledna. Dále se hraje také o smartphone nova 10 Pro a inteligentní váhu Scale 3.

Pravidla jsou jednoduchá. Stačí vyplnit formulář a jste ve hře! A co se tedy hraje? Sluchátka FreeBuds snad ani nemusíme představovat, tak zde jen pár slov o zbylých dvou cenách:

slevový kupón Huawei

Slevový kupón – Huawei nova 10 pro

Novinky na poli smartphonů, nova 10 a nova 10 Pro zdědily ikonický design. Tedy s prstencem Star Orbit i špičkový výkon ukrytý v ultra tenkém těle. HUAWEI nova 10 Pro má jen 7,88 mm, nova 10 dokonce pouhých 6,88 mm. Co se barevného provedení týče, oba modely jsou k dispozici v odstínech Starry Silver a Starry Black. Model nova 10 k tomu ještě v třetím, jemně fialovém odstínu Provence.

Huawei Scale 3

Honor Scale 3 je moderní chytrá váha s LCD displejem, která umí měřit mnohem více, než jen váhu samotnou. Máte tak přístup k informacím hned ve 14 kategoriích, včetně BMI, tělesného tuku, hustoty kostí nebo míry vody v těle. Vše podle DEXA standardu. A dokonce měří i váš tep, což pak pomáhá v analytických doporučeních v připojené aplikaci.