Nová souprava myši a klávesnice Trust Trezo Comfort představuje ideální alternativu pro kohokoliv, kdo při své práci a volnočasových aktivitách vyžaduje absolutně nerušené zázemí a zároveň řeší ekologickou stopu spotřební elektroniky.

Trust Trezo Comfort

Bezdrátová kombinace myši a klávesnice Trust Trezo Comfort zprostředkuje uživatelům nerušený pracovní zážitek. Vedle svého prvenství v kategorii hodnotící hladinu hluku se může pochlubit i svým „složením“. Obě zařízení jsou z 85 % z recyklovaného plastu. Ekologickou stopu řeší výrobce i u obalových materiálů, ve kterých jsou produkty dodávány.

Trust Trezo

Klíčové vlastnosti klávesnice a myši Trezo Comfort:

  • Tiché klávesy
  • Integrovaná opěrka dlaní
  • Vyhrazené multimediální klávesy
  • Tlačítko na nastavení rychlosti DPI
  • Vypínač napájení na myši a klávesnici
  • Vyrobeno z recyklovaných plastů

Nerušený pracovní zážitek

Při práci si málo kdo z nás přeje být vyrušová neustálým cvakáním myši a klávesnice. O kýžené pracovní soustředění se může Trust Trezo Comfort zasadit. Ve své cenové kategorii totiž patří s 31,8 decibely u klávesnice a 24,4 decibely u myši mezi ty nejtišší na celém trhu. Svou hlasitostí se tak rovná praskání podzimem spadaného listí. S bateriemi, které jsou přiložené v balení se navíc můžete spolehnout na skutečně dlouhodobou výdrž zařízení. Kdy klávesnice vydrží na 4 roky a myš jeden celý rok.

Na českém trhu je set klávesnice a myši Trust Trezo Comfort dostupný za cenu 999 Kč / 39,99 Euro (SK trh).

Nizozemský výrobce hardwaru Trustu upíná svou pozornost směrem k udržitelnosti. A celou svou strategii a výrobní kapacity mění po vzoru nároků Zelené dohody pro Evropu. Díky svým snahám obdržela společnost prestižní ocenění EcoVadis. Ta hodnotí právě společenskou odpovědnost firem. V posledním roce Trust snížil spotřebu všech obalových materiálů o 34 % a nahradil až 36 % plastů za recyklovatelné kartony.