Vyhrajte Honor Watch GS 3 ! Léto je v plném proudu a není nic lepšího, než v jeho průběhu si zatoužit o zajímavou cenu. Proto je mi velkým potěšením dnes vyhlásit velkou soutěž, ve které máte možnost získat skvělé nové chytré hodinky zcela zdarma. Díky spolupráci s českým zastoupením firmy HONOR pro Vás totiž máme model HONOR Watch GS 3. A soutěžní pravidla jsou velmi jednoduchá, takže se zúčastnit může opravdu každý. Tak vzhůru na to!

Soutěž bude probíhat od okamžiku publikace tohoto článku (takže 18.7.2022 19:00) a poběží přesně týden. Uzávěrka tak bude přesně ve 19:00 25.7.2022, tak si dejte pozor abyste vše stihli včas. Výherce následně vybereme a ozveme se mu zprávou na Facebooku. Soutěž samotná pak bude probíhat na našem Facebooku a vše co musíte udělat, je zanechat komentář se správnou odpovědí na soutěžní otázku pod příspěvkem s tímto článkem. Pro jistotu ještě jednou zopakuji, že komentář pod příspěvkem na našem Facebooku a ne na webových stránkách. Po dobu trvání soutěže bude příspěvek samozřejmě připnutý, tak, abyste jej mohli lehce najít.

VYHRAJTE HONOR WATCH GS 3! SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Kolik minut stačí HONOR Watch GS 3 nabíjet, aby baterie vydržela celý den? Nápovědu hledejte na oficiálních stránkách.

A) 5 minut nabíjení vydrží celý den

B) 15 minut nabíjení vydrží celý den

C) 30 minut nabíjení vydrží celý den

Vyhrajte Honor Watch GS 3

PRÉMIOVÝ DESIGN A KONSTRUKCE

Chytré hodinky HONOR Watch GS 3, perfektní pro všechny zátěžové sportovní aktivity, ale také dokonale padnoucí i pro formální události, se pyšní stylovým 10,5 mm ultra tenkým design vyrobeným výhradně z leštěné nerezavějící oceli 316L. Váží pouhých 44 g. Po celý den se tak můžete spolehnout nejen na perfektní pokročilý monitoring, ale hodinky jsou při nošení také zcela komfortní.

Watch GS 3 mají 3 D zaoblené sklíčko kolem ciferníku a 1,43“ AMOLED dotykový displej, který je navíc rezistentní proti otiskům prstů. Displej při 1 000 nitech dodává maximum jasu a těšit se můžete na kvalitu rozlišení 326 PPI, to znamená perfektní čitelnost i na přímém slunci. Navíc díky pěkně zpracovanému designu se opravdu hodí k jakékoli příležitosti.