Operační systém Windows a kancelářský balík Microsoft Office jsou v současnosti nejrozšířenějšími počítačovými systémy a kancelářským softwarem na světě. Operační systém Windows a kancelářský balík Microsoft Office používá více než 1 milion firem po celém světě. Ať už potřebujete pracovat s textovým dokumentem, analyzovat data nebo připravit prezentaci, Microsoft Office je králem aplikací. Pomocí tohoto nástroje máte přístup k oblíbeným aplikacím, jako je Word, Excel nebo Powerpoint. nejnovější verze sady Office 2021 pomáhá uživatelům cítit se při práci v kanceláři produktivněji. Zakoupením získáte doživotní přístup k aplikacím Word, Excel, PowerPoint, Outlook a dalším na jednom zařízení pro profesionální i osobní použití, a to bez měsíčních nebo ročních poplatků.

Jak možná málo kdo ví, nejnovější licence Office 2021 Pro na oficiálních stránkách společnosti Microsoft stojí 439,99 USD a ve výprodeji ke Dni otců na Godeal24 je nyní Office 2021 Pro k dispozici za pouhých 24,99 €! Na letošní Den otců můžete vybrat právě takový smysluplný a praktický dárek. Godeal24 nabízí různé kombinace Office 2021 podle různých potřeb uživatelů. Například nejnižší cena je kombinace 5ks a každá licence Office 2021 stojí pouze 12,99€! Můžete se rozhodnout pro nákup s vícero uživateli ve vašem okolí, což vám ušetří peníze. Aktivační kód klíče je zasílán e-mailem, takže není třeba čekat na logistiku, je doručen okamžitě.

Microsoft Office 2021 slevy – jen 12.99€/PC

62% sleva na Office 2021 a Office 2021+ Windows OS Bundle s kupónem “SGO62”

Na této adrese Godeal24’s Father’s Day Sale, také dostanete slevu na licence Windows 10.

50% sleva na Windows OS s kupónem ” SGO50″

Father’s Day Sale

Další verze a balíky: 62% sleva s kupónem ” SGO62″

Další>>>

NÁSTROJE PRO VÁŠ POČÍTAČ OD GODEAL24

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.