Čínský e-shop Geekbuying patří na trhu rozhodně k těm lepším a mají ho v oblibě i zákazníci v našich končinách. Vyznačuje se totiž velmi dobrou spolehlivostí, dobrými cenami a v poslední době i slušným výběrem z evropských skladů. Momentálně tito šikulové zbrojí na své březnové Mega Slevy, které vypuknou už 24. března. Přípravy ale můžete začít už dnes, protože se v předstihu začaly rozdávat slevové kupóny. Těch je za hezky kulatý milión dolarů a získat je můžete jen prostým denním kontrolováním aktivity na jejich stránkách. Za tři dny tak dostanete $5 kupón, nebo za pět dnů $7.

Pokud byste ale třeba nechtěli čekat až do vypuknutí akčních Mega Slev, tak pro vás něco extra máme už dnes. Dostaly se nám do rukou totiž bonusové slevové kupóny na některé zajímavé kousky a samozřejmě se s nimi rádi podělíme. Takže co je třeba momentálně k dostání za extra výhodné ceny ?

Vysavače Proscenic

Geekbuying

Co třeba něco do domácnosti s vysavači značky Proscenic ? Zvolit můžete jak robotické modely, tak i hezky šikovné bezdrátové manuální kousky. Třeba takový tyčový Proscenic P11 Combo s velmi bohatou výbavou přijde s kupónem NNNGIZPPC jen na 199 euro. Pokud ale hledáte raději robotické pomocníky, tak je na výběr dostatek alternativ. Luxusní model Ultenic T10 stojí s kupónem NNNINFLUENCER300 jen 319.14 euro. Nebo sáhnete po lacinějším Proscenic 850T za 148.56 euro s kupónem NNNINFLUENCER150 ? Případně na půli cesty s modelem Proscenic M8 a kupónem GKBPROSC10 jen za 234.77 euro ? Vše samozřejmě pohodlně z evropského skladu Geekbuying.

Nabíjecí stanice BLUETTI

Pokud jste často mimo dosah elektrické sítě a chcete normálně fungovat, tak určitě potřebujete pořádnou nabíjecí stanici. Experti značky BLUETTI mají s touto kategorií dlouholeté zkušenosti a jejich produkty patří k těm nejlepším. Jsou totiž stále poměrně kompaktní, připojíte k nim často i solární panely a navíc nejsou ani extra drahé. Takže co třeba model BLUETTI EB70 se 716Wh kapacitou a tunou portů jen za 635.24 euro s kupónem NNNINFLUENCER500 ? Nebo se stejným kupónem ještě monstróznější BLUETTI EB150 se 1500Wh jen za 886.24 euro ? Opět oba kousky z evropského skladu.

High-end 3D tiskárny QIDI

Domácí 3D tiskárny se v poslední staly cenově dosažitelnými opravdu pro každého, ale dnes máme něco pro opravdové fajnšmekry. Dvojice high-end modelů značky QIDI totiž nabídne opravdu profesionální průmyslovou  úroveň a umí využít jako materiál třeba i uhlíkové vlákno nebo nylon. Model QIDI X Max pro vás máme s kupónem NNNKAYQIDIXMAX za 898.67 euro a ultimátní QIDI TECH X-CF Pro model pak s kupónem NNNINFLUENCER500 za 1637.01 euro. Parádní kousky a samozřejmě rychle a přímo z Evropy od Geekbuying.