O tom, že čínský Honor chystá představovačku na 12. srpna už víme delší dobu, ale zatím stále nebylo jisté, co na ní vlastně představí. Nejistotu dnes můžeme kompletně škrtnout, protože oficiální globálnbí Twitterový účet značky dnes definitivně potvrdil o co půjde. A nebude to žádná malá věc, protože tato akce bude vyhrazena velkému návratu designové řady Honor Magic. Ano, 12.srpna se tak konečně dočkáme představení Honor Magic3 Series 5G a podle všeho se máme opravdu na co těšit.

Navíc použití slůvka „series“ jednoznačně říká, že nepůjde jen o jeden jediný model nového telefonu. Což by odpovídalo posledních spekulacím zasvěcených čínských bloggerů. Takový známý „leakster“ @RODENT950 ostatně tento týden také na Twitter tvrdil, že řada Magic3 bude mít hned trojici modelů. Ty zatím mají jen nicneříkající modelová čísla, ale vzhledem k aktuálním konvencím pojmenovávání telefonů se dají tipnout i reálné názvy. Že by nás tedy čekala další svatá trojice základního modelu Magic 3, Pro a Pro Plus ?

Co je ale údajně jasné je to, že ani jeden z těchto modelů nebude s ohebným designem. Mělo by jít ve všech případech o telefony klasické konstrukce a rozdíly tak budou pravděpodobně jen ve foto-výbavě, případně v úhlopříčce displeje. Procesor by totiž měl být u všech stejný a to konkrétně Snapdragon 888 Plus, což nedávno potvrdil přímo Qualcomm. Z jediného promo snímku k této akci to vypadá na pořádně masivní foto senzor a tak se rádi necháme překvapit. Pozitivem je i to, že se hned jedná o globální představovačku a jen předskokanskou čínskou, jak je v poslední době zvykem.