Společnost Oppo má své vlajkové telefony, ale má i velmi košaté portfolio přístrojů střední a vyšší střední třídy. Ty zastupuje především produktová řada Reno. Výrobce v této sérii doslova chrlí jeden telefon za druhým. Takže v poslední generaci Reno 5 je už tolik telefonů, že je těžko se v nich orientovat. Samozřejmě už nyní ale tipaři uvažují o další generaci telefonů Reno. Je nasnadě, že jedním z nich bude i Oppo Reno 6.

Ostatně už na začátku tohoto měsíce jsme se zmiňovali, že tipaři už intenzivně přemýšlejí nad tím, jaké parametry by mohl mít první telefon řady Oppo Reno 6. V podstatě se všichni shodli na tom, že jeden z telefonů bude osazen procesorem Dimensity 1200, což v podstatě i nyní potvrdil známý čínský tipař Digital Chat Station. Kromě informace o použitém procesoru přihodil i několik dalších specifikací, které bychom mohli u tohoto telefonu čekat.

Tipař tvrdí, že bychom mohli počítat s 6,55 AMOLED displejem s rozlišením 2400×1080 pixelů. Obrazovka by měla být zakřivená a v levém horním rohu by měla mít „díru“ pro přední 32 MPix kameru. Hlavní fotoaparát by měl mít podle tipaře čtyři senzory, kdy ten primární bude mít rozlišení 64 MPix. Dále si také myslí, že baterie bude mít kapacitu 4500 mAh a bude podporovat super rychlé nabíjení s výkonem 65 W. Tolik tedy prognóza tipaře. Samozřejmě je předčasné uvažovat o tom, kdy by mohla být řada Reno 6 vydána, ale první odhady ukazují na prázdniny letošního roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.