Také už pomalu lezete z nekončících lockdownů a karantén po zdi ? Máte už několikrát projeté všechny díly svých oblíbených seriálů, přečtenou celou knihovnu a ze zoufalství i pečlivě vysmýčený byt ? Pak je možná nejvyšší čas si pořídit nový koníček a protože ty kreativní by měly mít vždy přednost, tak co se třeba mrknout na benefity 3D tisku ? Domácí 3D tiskárny jsou navíc stále dostupnější a dostupnější, což vám dnes dokážeme dvojicí výborných modelů značky Creality, které jsou k mání z českého skladu Aliexpressu.

Jako první si vezmeme na paškál model Creality Ender-3 V2, který je vylepšenou verzí oblíbeného a osvědčeného staršího kousku. Opět se tak dočkáme kovové konstrukce, ale také nové pracovní desky z karborundového skla, super tiché základní desky, nového systému zpracování tiskových strun nebo vylepšeného uživatelského rozhraní. V těle tiskárny je nově i integrovaný box na nářadí, takže máte vše hned šikovně po ruce. Jde opravdu o velmi kompaktní univerzální 3D tiskárnu, která nadchne snad každého. A k mání je navíc momentálně jen za 250.92 dolarů z českého skladu.

Ti náročnější pakl ale možná sáhnout po modelu Creality CR-6 SE. Ten je také vylepšenou verzí existující domácí 3D tiskárny a i zde se dočkáme široké škály změn k lepšímu. Ať už se jedná o revoluční systém inteligentního vyrovnávání pracovní plochy, velký 4,3-palcový barevný dotykový displej, nový fotoelektrický senzor pro tiskovou strunu, nebo maximální rozměry tisku 235 x 235 x 250 mm. To vše s modulárním designem a jednoduchým sestavením tiskárny, které by vám nemělo zabrat více než 10 minut. Cena je také více než solidní a tiskárnu pořídíte jen za 329.32 dolarů. Tak co vy na to ?