Zimní měsíce už nám zamávaly na shledanou a jaro pomalu klepe na dveře. Tedy alespoň při pohledu do kalendáře, protože reálně jsou venku stále ještě pořádné plískanice. Ale kolegové v Číně už samozřejmě uvažují s mírným předstihem a mají pro nás akci, která se bude hodit spíše na léto. Ale ono než ten balíček přijde, tak to stejně bude chvíli trvat. Každopádně je dnešní nabídka velmi zajímavá, protože se zaměřuje na nesmiřitelný boj proti otravným pijákům vaší krve. A ne, nejedná se o politiky. Dnešní slevy e-shopu colorsmap jsou totiž zaměřeny na efektivní tažení proti komárům.

A trojice speciálních lamp proti komárům určitě za pozornost stojí, protože se chlubí velmi efektivní likvidací tohoto otravného hmyzu. Rukou nerozdílnou totiž využívají LED na speciální modré světlo o vlnové délce 365 nm nebo 395 nm, které imituje lidský dech a odér a láká tak komáry. Pak je pomocí větráku nasaje dovnitř a vysuší, takže nemají šanci na únik. Vše je samozřejmě zcela ekologicky přívětivé, netoxické a zcela bezpečné jak pro vás, tak třeba i pro domácí mazlíčky.

První kousek je poměrně kompaktní a s 360° pokrytím prostoru díky odrazu modrého světla nedá komárům šanci. Provoz je zcela tichý a navíc velmi úsporný, protože za měsíc s konstantním provozem gadget spotřebuje jen zhruba 2.9 KWh. Navíc je čištění velmi jednoduché díky šikovnému designu. A neurazí ani cena, protože s kupónem XI3761 se dostanete jen na 9.99 dolarů.

Pokud ale plánujete pokrýt anti-komáří ochranou o něco větší prostor, tak se určitě bude hodit i větší lampa. A následující model zvládne ochránit až zhruba 20 m², takže stačí třeba i na celý pokoj. Opět samozřejmě s tichým provozem, jednoduchým čištěním a USB nabíjením. Ani v tomto případě vám nemůžeme upřít slevový kupón a díky CL3TU5 si komáří lampu koupíte jen za 18.99 dolarů.

Poslední kousek má o fous odlišný design, ale celý systém je v podstatě stejný. Opět jde o něco masivnější model, ale zase pokryje mnohem více prostoru. Jako vždy je samozřejmostí bezproblémový tichý provoz, nízká spotřeba a USB nabíjení. Cena opět velmi nízká, ale my ji ještě vylepšíme kupónem CL3TU5 na skvělých 19.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.