A ještě jeden článeček o designové řadě Mi MIX 4 pro dnešní den. Kromě zaručených zpráv a spekulací ohledně výbavy údajně klasicky střiženého základního modelu jsme se totiž dočkali i snímků toho ohebného. Tedy spíše jeho prototypu, protože vše vypadá ještě značně nehotově a v plenkách. Ale s tím se tak nějak počítá, protože i ti největší optimisté počítají s představením spíše v měsících než týdnech. Každopádně jde o velmi zajímavé snímky dokládající, že se opravdu na ohebném Xiaomi pracuje a je zase o něco blíže k vydání.

Drtivá většina snímků je ale bohužel zaměřena pouze na zadní stranu přístroje, takže displej nikdy neuvidíme v celé jeho kráse. Jde o ohebný telefon se zavíráním „dovnitř“ a i když není nikde k vidění sekundární displej, tak by bylo asi bláznivé s ním nepočítat. Telefon je výrazně protažený do výšky a zadní stranu kryje ochranné sklo, které je ale samozřejmě uprostřed přerušeno pásem ohebného pantu samotného. Trojice senzorů fotoaparátu výrazně vystupuje, ale to je s největší pravděpodobností opravdu jen důkaz prototypu. Protože do reálného prodeje se s něčím takovým určitě nepočítá.

This slideshow requires JavaScript.

Jinak toho ze zveřejněných snímků moc vyčíst nelze, protože jde opravdu jen o nahozený design prototypu chystaného telefonu. Obecně se počítá samozřejmě s procesorem Snapdragon 888 a high-end fotoaparáty, případně konečně i selfie snímačem integrovaným přímo pod displej. Zajímavý je také fakt, že trojice senzorů na obrázku by teoreticky mohla odpovídat dnešním spekulacím o výbavě základní verze Mi MIX 4. Tedy 50 Mpx Sony IMX766, 48 Mpx ultra-wide a 48 Mpx telefoto senzory.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.