S rostoucí konkurencí vždy ceny zákonitě klesají a není tomu jinak ani v kategorii elektro-koloběžek. Ty se staly velmi oblíbenými dopravními prostředky pro mnoho městských živlů, přičemž prim hrají mezi vybranými modely od Xiaomi. Ale čínských výrobců je samozřejmě mnohem více a často mohou nabídnout i nižší ceny, než má zmíněný gigant. A to je právě případ třeba modelu NIUBILITY N1, na který si v e-shopu Gearbest nachystali zajímavou akci. Navíc bez dalších doplatků díky dopravě z polského skladu.

Jedná se opět o klasickou skládací koloběžku moderního střihu, kterou jednoduše zpacifikujete na přenosné rozměry jen za 3 vteřiny. Oproti kolegům od Xiaomi nabídne i vyšší nosnost, takže jezdit mohou i cvalíci do 120 kg živé váhy. Maximální rychlost je 25 km/h a dojezd by měl být na hranici 25 kilometrů, alespoň to by mělo dovolit 7.8Ah baterie. Samozřejmostí jsou i 8.5-palcové nafukovací pneumatiky, vestavěné přední světlo nebo LED displej mezi řidítky. NIUBILITY N1 váží 12 kg a zpracování z hliníkové slitiny je také poměrně fortelné.

A na Gearbestu je k mání za velmi solidní peníze, protože 269.99 dolarů není za podobný dopravní prostředek opravdu mnoho. Jak již bylo zmíněno, tak je doručení realizováno z polského skladu, takže se nemusíte bát žádných komplikací a extra peněz navíc. Můžete také zkusit štěstí ve speciální soutěži na stránkách obchodu a třeba si vytočíte zrovna tenhle kousek zdarma.