Chytré nositelnosti si pomalu ale jistě podmaňují trh, protože v podstatě každý chce nějakou z nich mít na zápěstí. A chytré náramky patří mezi ty nejpopulárnější, protože toho mohou nabídnout poměrně hodně za extrémně nízké ceny. Jeden takový pro vás dnes máme od Huawei a tentokrát se nejedná o kousek od sesterské značky Honor, ale přímo Huawei Band 4 od samotného čínského giganta. Pro dobrou míru pak přihodíme ještě jednu akci z Ebay na zajímavá TWS sluchátka Bluedio Hi TWS.

Ale nejdříve se mrkneme na Huawei Band 4, který se designově velmi liší, ale výbavou zase nebude až tak daleko od Honor Band 5. Může nabídnout 0,96-palcový displej s rozlišením 160 x 80 pixelů, spoustu rozličných ciferníků na výběr ze speciálního obchodu Huawei Watch Face Store (ten je k dispozici ale jen na Androidu), širokou škálu senzorů včetně optického měřiče srdečního tepu, 3-osého akcelerometru nebo infračerveného, podporu pro 9 sportovních režimů, funkci TruSleep 2.0 pro detekci správného spánku, podporu chytrých notifikací, 91 mAh kapacitu baterie slibující 6 dní výdrže nebo vestavěný USB port pro jednoduché nabíjení. To vše jen za 29.90 euro z Ebay.

Dále se pak dnes podíváme na bezdrátová TWS sluchátka Bluedio Hi, která se mohou pochlubit moderním Bluetooth 5.0 připojením, zbrusu novou „Black“ technologií zvuku se 13 mm drivery a pohyblivou cívkou pro věrné audio podání, pokročilé audio kodeky, automatickou detekci nasazení sluchátek, dotykové ovládání, integrovaný mikrofon, 55 mAh kapacitu každého ze sluchátek s výdrží zhruba 5-6 hodin nebo 600 mAh nabíjecí box. Sluchátka jsou velmi kompaktní a lehká, v boxu navíc najdete tři páry náušníků na výměnu v případě potřeby. A cena ? Velmi hezkých 12.30 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.