Trend zdravého životního stylu prostě frčí. Mnohým z nás se však nechce chodit do posiloven nebo fitness studií a raději týráme svá těla v soukromí našeho domova. Pro tyto účely jsou na trhu různé rotopedy, trenažéry a jiné mučící nástroje. Lze si tedy vybrat přesně dle svých potřeb a stavu konta. Mezi určitě zajímavé fitness produkty patří i trenažér chůze Xiaomi WalkingPad C1. Nyní jej můžete pořídit za dobrou cenu na e-shopu Gearbest.

Trenažér Xiaomi WalkingPad C1 je vybaven patentovanou technologií pro snadné složení. Díky tomu je lehce přenosný. Malé rozměry a nízký profil vám umožní tento pás uložit po ukončení cvičení třeba pod postel. Ve složeném stavu totiž trenažér zabere plochu jen 0,45 m2. Pás má nosnost až 110 kilogramů a jeho rám z lehké slitiny zajišťuje vyšší odolnost. Dvě malá kolečka také dobře poslouží pro snadnější manipulaci.

Vícevrstvý design, který čítá odpruženou vrstvu EVA, hladkou vrstvu, třecí vrstvu a samotný běžecký pás zajistí jednak vaši bezpečnost při cvičení, ale také šetří vaše klouby. Systém Adaptive Speed Control v automatickém režimu se přizpůsobí tempu vaší chůze, a to v rozmezí 0,5 až 6 km/h. V manuálním režimu lze pás ovládat dálkovým ovládáním. Aplikace WalkingPad umožní sledování vaší kondice a výsledků v reálném čase. A za kolik se tedy dá taková cvičící mašinka pořídit? Momentálně je Xiaomi WalkingPad C1 nabízen na Gesrbest se slevou za 389,99 dolarů. Prvních 50 kupujících navíc dostane k trenažéru také jako dárek náramek Xiaomi Mi Band 4.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.