Technologie bezdrátového nabíjení se nám už pevně usadila v moderních telefonech a pomalu už se zvyšují i rychlosti a brzy dohoní (nebo i předežene klasické drátové). Pořád ale modely telefonů  s extra rychlým bezdrátovým nabíjením spočítáte na prstech ne moc šikovného dřevorubce. Většina se stále spokojí s maximálním výkonem 10W a proto by se také leckomu dnes mohly hodit slevové kupóny na bezdrátové nabíječky značky CHOETECH.

Jako první si vezmeme na paškál model CHOETECH T535-S PowerDual, což je bezdrátová nabíjecí podložka s hned pěticí vestavěných cívek, která zvládne 360° nabíjení a nemusíte tak složitě hledat to správné místo. Podložka samozřejmě podporuje certifikaci Qi a nabídne podporu pro 5W, 7.5W a 10W rychlo-nabíjení v závislosti na telefonu. Design je z protiskluzové PU umělé kůže a podložka je zároveň velmi lehká a přenosná. Šťávu do ní přivedete pomocí USB Type-C portu a zvládne nabíjet až dvě zařízení současně. Díky slevovému kupónu T535WCP je momentálně k mání jen za 31.20 dolarů.

Za pozornost pro každého motoristu pak také stojí CHOETECH T521S, což je bezdrátový nabíjecí stojánek do auta, protože čím měně kabelů v něm je, tím lépe. Univerzální bezdrátový nabíjecí stojánek jednoduše „přicucnete“ na vhodné místo a díky 360° rotaci a protiskluzové podložce si vše natočíte dle potřeby, abyste zároveň měli na telefon plný výhled. Opět se setkáme s podporou 5W, 7.5W a 10W nabíjení a USB Type-C portem se veškerými ochrannými prvky. A pomocí slevového kupónu QWCCWH se dostaneme na cenu pouhých 20.28 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.