O chystaných telefonech Google Pixel 3a a Pixel 3a XL se mluví snad od chvíle, kdy byly loni vydány vlajkové lodi této řady. Nejdřív se předpokládalo, že tyto levnější přístroje střední třídy budou prodávány s přídomkem Lite. Také se vesele spekulovalo o jejich parametrech. Ovšem teď se zase mluví o tom, že do názvu bude přidáno jen písmeno A.

Termín jejich uvedení stále není zřejmý ani v náznacích. I když podle vyjádření vice prezidenta Google Android, Hiroshi Lockheimera, by to mohlo být brzy. Na svém twitterovém účtu se nechal slyšet, že fotografoval dosud nevydaným telefonem a proto by asi fotky neměl sdílet.

Takže je jasné, že by mohlo jít právě o Google Pixel 3a nebo Pixel 3a XL a že telefon používá denně. Jistě, mohlo by jít i o Pixel 4, ale jeho představení je skutečně ještě hodně daleko.

Disclaimer: Některé společnosti, o jejichž produktech píšeme, nám mohou občas poskytnout kompenzaci, ale naše články a recenze jsou vždy našimi upřímnými názory. Další podrobnosti naleznete v našich redakčních zásadách.