Poté, co společnost 360 Mobiles na Wiebo avizovala, že uvede nový telefon, spekulovalo se, že by to mohl být telefon herní. Ovšem místo toho byl představen model 360 N7 Pro Red Edition. Jde v podstatě o jakýsi hold zakladateli společnosti, Zhou Hongyiovi, jehož autogram je vygravírován na zadním panelu přístroje.

Původní verze 360 N7 Pro se na trhu objevila v srpnu/auguste loňského roku s poměrně slušnými parametry. A ty se u 360 N7 Pro Red Edition v podstatě nemění. Kromě autogramu „otce zakladatele“, červeného kabátku a také jakési grafiky zbraně na zádech přístroje, se specifikace změnily jen minimálně.

Červená edice má tedy 5,99 palcový displej s FullHD+ rozlišením, procesor Snapdragon 710, který v tomto případě má jen jednu paměťovou verzi, a to 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Baterie má kapacitu 4000 mAh a podporu rychlého 18W nabíjení. Zadní foto kombo tvoří dva 12 MPix snímače, přední pak snímače 16 MPix a 2 MPix. Takže vlastně vše při starém.

V balení, které bude prodáváno za 1999 jüanů (292 dolarů) najdeme jako bonus autobiografii pana Zhou Hongyi, speciální certifikát, ochranný kryt a fólii na displej a dalších pár doplňků. Prodeje startují 10. ledna/januára.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.