Výborný nový Honor V20 se už pád dnů vesele prodává v mateřské Číně, ale pro našince má tento kousek bohužel fatální nedostatek v podobě chybějící plné podpory našich LTE frekvencí. Ale není nutné si zoufat, protože se na trh už pomalu chystá jeho mezinárodní verze Honor View20 a na veletrhu CES 2019 se tento kousek už i oficiálně předvedl světu. Bohužel zatím bez konkrétních informací o ceně, na kterou si budeme muset počkat až do 22.ledna. Ale teď už předávám slovo těm nejpovolanějším, přímo tiskovému prohlášení značky Honor.

HONOR, značka chytrých telefonů, dnes na CES 2019 poodhalila svůj nový model HONOR View20. Telefon je vybavený novou generací displeje a fotoaparátem s rozlišením 48 MPx s umělou inteligencí Ultra Clarity a 3D režimem modelování. Na CES 2019 HONOR představil také nové barevné provedení HONOR 8X.

Značka chytrých telefonů HONOR zažívá raketový růst. V roce 2017 se telefony HONOR staly nejoblíbenější značkou na čínském trhu a postupně si získávají srdce nejnáročnějších uživatelů na celém světě, což potvrzují výrazně vzrůstající mezinárodní prodeje za uplynulý rok. Do dnešního dne vzniklo na 20 HONOR klubů a uskutečnilo se 50 komunitních událostí. Na deset milionů lidí navštívilo HONOR Club a společně vygenerovali více než 650 000 interaktivních postů.

„Coby přední výrobce chytrých telefonů chceme dělat svět inteligentnějším, s ohledem na potřeby dnešních mladých lidí,” říká president společnosti Honor, George Zhao. „Chceme růst a vstoupit na nové trhy, abychom mohli přinést fanouškům na celém světě naši jedinečnou technologii. Chceme jim ukázat svět takový, jaký ho vidíme my s našimi telefony. S nimi je totiž pestřejší, bohatší, různorodější a výjimečně stylový.”

HONOR View20 – nejpokrokovější chytrý telefon se špičkovou technologií  

HONOR View20 s mimořádným výkonem přináší další úroveň stylu a designu. Přichází s unikátní novou generací displeje s průstřelem a jeho fotoaparát s vysokým rozlišením 48 MPx je prvním svého druhu. Nový režim 48 MPx AI Ultra Clarity pomůže do jednoho snímku zakomponovat více samostatných snímků s rozlišením 48 MPx.

HONOR View 20 je dodáván také s pokročilou 3D zabudovanou kamerou, která dokáže skenovat a rozpoznat objekty reálného světa.

Extrémní výkon díky nejnovější technologii

HONOR View20 je prvním modelem v kategorii chytrých telefonů, který je vybaven pokročilou 7nm Kirin 980 AI čipovou sadou s duálním NPU, GPU Turbo 2.0 pro grafický výkon a baterií 4 000 mAh s technologií SuperCharge.

„Modelová řada HONOR View20 přináší svým uživatelům nejmodernějších technologii s výkonem, který zcela odpovídá vlajkové lodi kategorie chytrých telefonů. S modelem HONOR View20 společně posunujeme hranice toho, co je možné a co můžeme s chytrým telefonem podobné kategorie zažít. Jsme na něj opravdu velmi pyšní, protože se nám v jeho případě podařilo sloučit inovace, sílu a nejpokročilejší funkce do jednoho stylového přístroje. V neposlední řadě se tento model opírá o naši vášeň pro elegantní vzhled,” doplňuje George Zhao.

Nová úroveň barevného provedení

Z estetického hlediska je HONOR View20 prvním chytrým telefonem svého druhu, jehož povrch vytvořila pokročilá nanolitografická technologie. Ta na těle telefonu vykresluje jemné nano struktury. Čtvrtá generace nano-vaukového lakování a prakticky neviditelná textura společně vytvářejí živý a dynamický přechod ve tvaru písmena V. Při prohlížení telefonu si užijete nespočet světelných efektů lesku jeho těla.

Značka HONOR na největším veletrhu výpočetní techniky CES 2019 představila také nové barevné provedení Phantom Blue pro model HONOR 8X, jehož displej chrání tónované sklo s dvojitým povrchem o průměru 2,5D. Díky tomu zařízení dosahuje velmi hladkého a elegantního vzhledu. Modelu chytrých telefonů HONOR 8x se od svého uvedení celosvětově prodalo více než šest milionů kusů, celkově má produktová kategorie X na kontě přes 50 milionů prodaných kusů.

V současné době se prodej HONOR 8X v provedení Phantom Blue na našem trhu neplánuje

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.