Připraveni na další Vánoční/Novoroční soutěž o hezké ceny ? Pak byste měli určitě zpozornět, protože se na nás řítí další giveaway akce z produkce neúnavných čínských výrobců chytrých nositelností, společnosti No.1. A ve hře budou dav kusy hodinek F18 s GPS, dva kusy hodinek F6 a nějaké ty 50 % slevové kupóny. Takže se určitě vyplatí podívat na stránky s bližšími instrukcemi ohledně soutěže, protože zúčastnit se vás nic nestojí a můžete třeba i vyhrát něco velmi pěkného.

A protože No.1 velmi nedávno vypustili na trh zbrusu nový model chytrých hodinek No.1 G12, tak pro nás dnes mají i další dvojici nových videí zaměřených právě na tento kousek. První video je spíše obecným představením chytrých hodinek G12 a druhé se pak soustředí na propojení G12 se speciální sledovací aplikací HPlus v telefonu. A protože No.1 G12 už jsou k dostání i na trhu, tak pro vás máme jednu speciální cenu z e-shopu Gearbest, kde tyto hodinky najdete jen za 32.99 dolarů.

Za tu cenu toho No.1 G12 nabízí opravdu docela hodně, ostatně posuďte sami. No.1 G12 mohou nabídnout ocelové tělo s výborným opracováním, 1,3-palcový barevný 3D dotykový displej chráněný Gorilla Glass 3, odnímatelný 22mm pásek, certifikací odolnosti proti vodě IP67, krokoměr, monitor srdečního tepu, spánku, kroků a dalších. Dále se dočkáme kompletní podpory notifikací, multifunkční aplikace, Bluetoothu 4.2, G-senzoru K-KX023 a baterie by měla vydržet (dle tvrzení výrobce) až týden nebo více. Slušné, že ?