I když už je vybalování vánočních dárků za námi a pod stromečkem se povalují už jen prázdné balící papíry, tak to ještě automaticky nemusí znamenat konec nákupů, protože i povánoční slevy a akce často stojí za hřích. Takže proč ještě nepotrápit už tak nebezpečně vyhublou peněženku nějakými dalšími nákupy gadgetů. A najít se dá za velmi zajímavé ceny opravdu ledacos, například přímo na nákupním portálu Ebay.

A co jsme tam třeba nalezli zajímavého dnes ? Co takhle například elektrický holící strojek Xiaomi SO WHITE s trojicí rotujících holících hlavic a dvěma rychlostmi, voděodolným omyvatelným zpracováním s certifikací IPX7, USB nabíjením a možností jak klasického mokrého holení, tak i holení nasucho. A nejlepší zprávou je pak cena, protože si tento šikovný holící strojek můžete pořídit na Ebayi jen za velmi dobrých 25.99 dolarů.

Nebo třeba pokukujete po nějakém tom extrémně odolném „hloupém“ telefonu za hubičku a tak se vaše pozornost může zaměřit třeba na zajímavý kousek značky ioutdoor. Ten může nabídnout 2,4-palcový barevný displej, podporu dual SIM, velkou 4500 mAh kapacitu baterie, voděodolnou certifikaci IP68, funkcí vysílačky s dosahem až 5 km, super-silnou svítilnu a další. A cena ? Velmi lidová, pouhých 39.89 dolaru. Tak co vy na to ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.