Telefony řady Redmi Note od Xiaomi patří celosvětově mezi nejpopulárnější modely vůbec a poslední člen této velké rodiny tuto oblibu rozhodně ještě podpoří, ostatně se jedná historicky o první telefon značky hned se čtveřicí fotoaparátů. A my pro vás pěkně „z voleje“ máme i předprodeje tohoto modelu Xiaomi Redmi Note 6 Pro z nabídky e-shopu Geekbuying a hezkou slevou.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro nabízí velkou plochu displeje, konkrétně 6,26-palce s FullHD+ rozlišením 2280 x 1080 a poměrem stran 19:9, je tak jasné, že dojde na dnes tak oblíbené vykousnutí. Uvnitř pak tepe octa-core procesor Snapdragon 636 spolu se 3 GB / 4 GB RAM a 32 GB / 64 GB vnitřní paměti a 4000 mAh kapacitou baterie s podporou rychlo-nabíjení. Zmíněná čtveřice fotoaparátů sestává ze zadního 12 Mpix + 5 Mpix dua, které doplní dokonce 20 Mpix + 2 Mpix u přední selfie kamerky. Systémem pak je MIUI 9 založené na Androidu 8.1 Oreo.

Nu a nabídka e-shopu Geekbuying zahrnuje hned dvojici verzí tohoto telefonu, ale samozřejmě se v obou případech jedná o Global verzi, takže nemusíte mít strach o kompletní LTE frekvence pro použití v našich podmínkách. Se slevovým kupónem NGMVUZIU si tak 3GB+32GB verzi můžete koupit jen za 198.99 dolarů a vylepšený 4GB+64GB přijde díky kupónu SYHJFLCE na 224.99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.