Oficiální představení OnePlus 6T se nám blíží závratným tempem a nejeden fanoušek už pomalu stříhá metr a mlsně obchází kolem naditého prasátka. Dnem „D“ bude podle veškerých dostupných informací 17. říjen a dnes nás výrobci opět lehce navnadili novým kraťoučkým teaser videem publikovaným na oficiálním Twitteru OnePlus.

Sice v něm v podstatě neuvidíme nic kromě nápisu Unlock the Future ( tedy „odemkni budoucnost“), ale i tam se nám opět spustily sliny. Tento slogan jsme už měli možnost vidět na obrázcích údajného prodejního balení telefonu, takže je možné, že půjde o hlavní průvodní marketingová slova k tomuto modelu. Vztahují se samozřejmě k mnohokrát potvrzené přítomnosti čtečky otisků prstů integrované přímo v displeji, což bude jak známo pro OnePlus premiéra.

Spekulace se už také ustálily na drtivé většině specifikací, takže podle všeho můžeme čekat AMOLED displej s rozlišením 2340 x 1080 pixelů a kapkovitým vykousnutí, procesor Snapdragon 845, 6 GB nebo 8 GB RAM, 64 GB / 128 GB / 256 GB vnitřní paměti, duální zadní fotoaparát (namísto původně odhadovaného trojitého), 24 Mpix selfie kamerku, 3700 mAh kapacitu baterie a předinstalovaný Oxygen OS založený hned na Androidu 9 Pie. Spory se ještě vedou o přítomnost bezdrátového nabíjení a můžeme jen doufat, že se potvrdí optimistická varianta. Tak již brzy !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.