O chystaných Google telefonech toho víme víc než dost. Pixel 3 XL se dokonce objevil na černém trhu a podle různých spekulací by měly být oba telefony uvedeny 4. října/októbra. Tento termín vycházel z toho, že vlastně i loňské modely byly v tento den uvolněny a tipaři se proto domnívali, že i letos Google dodrží svou strategii.

Ovšem zdá se, že se nám to trochu zamotalo. Podle analytiků z Bloomberg budou oba Pixely uvedeny až 9. října/októbra, a to konkrétně na akci v New Yorku.

Co by mohlo být důvodem k posunutí termínu prezentace o pět dnů však odborníci z Bloomberg nespecifikují. Podle toho, co se zatím děje kolem chystaných telefonů na síti to vypadá, že v podstatě vše je připraveno k oficiální prezentaci.

Telefony by měly být po hardwarové stránce připraveny a co se softwaru týče, tak i nový Android Pie je už venku a postupně se dostává na vybrané přístroje některých společností.

Jediným důvodem by snad mohlo být, že nejsou ještě zcela nachystány další produkty, které by měly být společně s Pixel 3 a Pixel 3 XL uvolněny. Hovoří se o novém Pixelbooku a případně i hodinkách Pixel Watch. Bude tedy asi nejlepší počkat si na oficiální potvrzení termínu prezentace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.